Czy da się podkręcić Intel Core i3 CPU M 350

(Daniel10) #1

Ma laptopa z takim procesorem Intel Core i3 CPU M 350 2.27 Ghz i czy da się go podkręcić ??

(Xparanienormalnyx) #2

A po co chcesz go podkręcać? No nie mów że po to, żeby był bardziej wydajny w grach... (za to jest odpowiedzialna karta graficzna).

Jeśli w biosie producent dał dla ryzykantów pewne opcje, to się da, ale jest to kompletny bezsens, bo szybko wszystko się zjara z racji braku możliwości domontowania lepszego chłodzenia.

(Drobok) #3

Też nad takim czymś myślałem i mam z niego grzejnik :stuck_out_tongue: (ten sam proc)

A co do grafiki może również ma jakąś 1giga na szynie 256 ;]

Btw nie radzę, częste freezy na baterii muli strasznie. Czasami artefakty. Ale na razie się nie spalił ;], wszystko zależy od konkretnego egzemplarza. Ale niestety proc to słaby punkt mojego lapa ;]

(Daniel10) #4

Ati mobility radeon HD5470 -512 jest dobra? czy prze nią ma słabą wydajność w grach ?

(igrek) #5

Jeśli kupiłeś laptopa z myślą o grach to gratuluję wyboru. W starsze pograsz ale w nowe raczej możesz pomarzyć

(Drobok) #6

Tak, szyna 64 dyskwalifikuje tą grafikę w stosunku do gier. Jeśli myślałeś, że jak kupisz lapa za tyle co pc i pograsz w te same gry to niestety źle myślałeś. @up co do lapa i gier twoje myślenie jest sprzeczne z realiami. Na lapie da się pograć w nowe gry, ale niestety trzeba na niego wydać więcej. Zobacz lapy z serii alienware. Mają one bebechy lepsze niż większość pc :stuck_out_tongue:

(freedom) #7

Poniżej 2000zł można już dorwać laptopy z Radeonem 5650, który do gier jako tako się nadaje.

Zresztą wystarczy porównać specyfikację R5470 i R5650:

http://www.notebookcheck.net/ATI-Mobili ... 698.0.html

http://www.notebookcheck.net/ATI-Mobili ... 697.0.html

(Daniel10) #8

ten laptop kupiłem dwa lata temu za 2950zL a swego pc kupiłem za 2000zł i gram w gta4 na max w ustawieniach i co ?

(Azazel33) #9

i kakao, mozesz wyluzowac, nikogo to nie interesuje ze grasz w gta 4 na full detalach, ja mam kompa za 1400 zl i tez gram na max detalach ;>