Czy da się powiększyć UPLOAD?

Witam !!

Czy jest możliwość aby zwiększyć upload ?

Mam neostrade 512.

Upload w tej chwili wygląda tak :

Upload speed: 103.94 (15.00) kb\s.

W jaki sposób powiększyć ??

Raczej nie ma takiej możliwości.

no jest… zmienić łącze na inne.

masz neostradę 512kbps, a to łącze oferuje 512kbps downloadu i 128kbps uploadu.

Właśnie chciałem ale… dzwonilem do neostrady i powiedzieli ze migracji mozna dokonac dopiero gdy zostanie 90 dni do konca umowy wiec…

… a ja potrzebuje szybciej ;/

I nie wiem co zrobic :(((

Oferta Netii jest lepsza zapewnia 256 uploadu i 1024 downloadu za 20zł mniej niż neo 512.

Jak poprzednicy zmień opcję neo na 1024/256kb/s

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

Wiem ale trzeba czekać aby zostało 90 dni do konca umowy :frowning:

A mi do zeby zostalo 90 dni musze poczekac do 1 czerwca ;/

Witam.

Myślę jednak, że warto zadzwonić na infolinię Neostrady i dokładnie zapytać.

Przecież chcesz zmienić na wyższą opcję, więc sądzę, że powinna być taka możliwość.

Chyba, że TPSA nie chce na Tobie więcej zarobić, a to kłóci się z ekonomicznego punktu widzenia.

nie trzeba czekać.

Zwiększając prędkość podpisujesz aneks do obecnej umowy i wyższą prędkość masz w ciągu około 2 dni A poza tym źle interpretujesz ich promocję. Poczytaj ze zrozumieniem tutaj

Bzdura, migracji do wyższej opcji możesz dokonać w każdej chwili, ale nie do niższej.

Ale chodzi oto ze ja do nich dzwonilem i powiedzialem ze chce zrobic migracje na 1024 necika ale ziomek mi powiedzial ze w tym momencie moge to zrobic jezeli jestem NOWYM UZYTKOWNIKIEM a jezeli nie to musze czekac do 90 dni do konca umowy ;/

A pozatym pisze ze tylko dla uzytkownikow powyzej 1024 neta a ja mam 512 wiec … pozwalaja tylko dla 1024 , 2048 i 6144

lecz moze zle czytam :frowning:

a pozatym tam piszą :

Ja mam umowe na czas nieokreślony ALE nie dłuższy niż 3 lata !!

Jak myślicie to też jest dla mnie ??