Czy da się przez ip dowiedzieć jak się nazywa osoba?

Tak jak w temacie czyli czy znajac ip danej osoby czy mogę dowiedzieć się jak ona się nazywa jak tak to proszę powiedzieć jak bardzo ważne.

Nie.

Sprawdzając IP przy użyciu odpowiednich narzędzi, możesz dowiedzieć się np. z usług jakiego providera korzysta dana osoba, bądź w jakim mieście mieszka, a jeśli jest to np. niewielki provider osiedlowy, możesz określić dokładniej miejsce, w którym mieszka.

Dane osobowe nie są w ten sposób publikowane, wgląd do nich mają tylko organy ścigania na życzenie u providera.

Można stwierdzić kraj, lub czasami nawet region kraju, czy województwo. Jeśli potrzebujesz dokładny adres, to należy zgłosić się do usługodawcy. (O ile takie dane udostępni, udostępniają chyba tylko policji :P)

Nie można. Czy Ty podawałeś swoje dane które ktoś łączył z Twoim IP? Nie sądzę. Nikt ich nie potrzebował.

Myślę, że już wystarczy powtarzania informacji że nie można.

Kolejne posty tego typu będą traktowane jako OTowanie.

http://www.geoiptool.com/

Pokaże wam Polskę :wink: z lokalizacją miejsca w Polsce, to nie do końca działa, ale kraj to na 72% można określić.

a jak to jest jak jest wspólne IP? da się określić jaka osoby korzystają? a jak np ściągają dane z internetu i wchodzą na strony, to jak się określa kto wchodził na jaką? :slight_smile:

Ja mam taki sposób że wpisujesz w Google czyjeś IP i może się coś znajdzie ale to nie zawsze jest pewne i nie zawsze sie coś znajdzie.