Czy da się sprawdzić czy coś robiłem na XP/98? i nie tylko

I problem

Jak w temacie. Dokładnie czy coś instalowałem, odinstalowałem.

II problem

Czy w XP automatycznie robi punkt przywracania? Czy jak z jakiego kolwiek punktu przywróće system to czy strace pliki które wpakowałem na dysk PO utworzeniu punktu przywracania czy on własnie automatycznie to robi? Jak to z tym jest? Czy on robi zmiany w rejestrze?

CZy jak usune coś PO zrobieniu punktu przywracania jak usune jakieś pliki i przywroce system to czy bede mial je z powrotem??

Czy jak zianstlaowalem program po punkcie przywracania to czy jak przywroce system to bede mial ten program w rejestrze?

Sorry że tak chaotycznie no ale nic o tym nie wime a zalezy mi na tych odpoiwedziach. Napiszcie tak jak wy mieliscie dajmy na to

Czytamy :wink:

Tak jest możliwe sprawdzić czy coś instalowałeś i odinstalowywałeś. Przywracanie jest robione automatycznie ale nie polecam ci robić jak sobie wykombinowałeś. Możesz zniszczyć system. :smiley:

Tłumacząc po chłopsku jak system zrobił punkt przywracania powiedzmy 08.10.2004 o godzinie 14.00 to wszystko co robiłeś póżniej zanika po cofnięciu się do tego punktu.

Metode stosować jak najrzadziej, po przywróceniu różnie bywa z systemem i programami.

Jak to sprawdzić i jak to usunąć?

Możesz to sprawdzić np w przywracaniu systemu. Nie zawsze ale po instalacji tworzy się punkt przywracania. W Podgladzie zdarzeń. :smiley:

na moim przykładzie: po zrobieniu przywracania całkiem pofyrtała się :smiley: karta graficzna = 4 bity, 16 kolorów, rozdzielczość 640x800 pulpit wyglądał jak po 2 Wojnie Światowej! ale format dysku inne sterowniki (54.06) i wszystko normalnie