Czy da się to zrobić?

(system) #1

mam pytanie: czy da sie zrobic cos takiego ze po zainstalowaniu windowsa, sterowników i najpotrzebniejszych rzeczy, jakos zgrac to potem na plytke abym z tego pozniej mogl w naglych wypadkach kompa uruchomic?? (cos jak wersja live). zaznaczam ze nie chodzi mi o program ghost i obraz partycji, tylko o to abym z cdromu mogl uruchomic windowsa

da sie to zrobic, czy isnieje w ogole jakis program ktory to potrafi.

A moze za daleko patrze w przyszlosc ?? :smiley:

(Musg) #2

skoro masz jedna plytke to po co ci bedzie potrzebna druga?Wgrywaj z tej co masz!

(fiesta) #3

Obraz partycji mozesz zrobić ghostem na płytach CD i za pomocą płyty botowalnej z ghostem obraz ten odtworzyć z płyt na dysku twardym.

Na płycie CD windy nie odpalisz.

(Arletamikulska) #4

w ostatnim ekspercie bylo o utworzeniu wlasnej plytki instalacyjnej.warto sobie poczytac. :lol:

(fiesta) #5

Więc chyba nie o to koledze chodzi :?

(Cichytg) #6

jemu chodzi o to czy da sie sie zrobic jak z grami .zainstalujesz na kompie i zgrasz puzniej pliki na cd (o ile sie zmieszcza :stuck_out_tongue: ) i mozna bedzie puzniej odtwazac z cd.

ja ci w tym nie pomoge poniewaz nie wiem jak to sie robi i czy sie wogule to da zrobic ale iwdze ze niektorzy nie wiedza o co chodzi w twoim topicu wiec naprowadzam :stuck_out_tongue:

(adpawl) #7

Więc tak, od nagłych przypadków jest np. kopia zapasowa np. Ghosta.

Windows w wersji "Live"...

Mog łbyś pobawić się ramdyskiem... - Tylko po co?

(Coris Latex) #8

Wiem że istnieje taka możliwość na 100%, ale niestety nie potrafie Ci opdowiedzieć jak to zrobić... Wydaje mi się, że w aktualnym numerze "Entera" 02/05 (przepraszam za kryptoreklame) jest artykuł jak to wykonać... Udaj się do kiosku, przejrzyj czy to jest to, o co Ci chodzi, kup i problem z głowy! !!

(Harry666) #9

nagrac ? ale chyba na plytke DVD

"...Wszystko sie da , jak sie chce..."

(system) #10

dlaczego ?? win98 ze sterownikami zajmuje kolo 400MB

albo jak sie umie

:smiley: