Czy da się włożyć wolne miejsce z dysku na istniejącą partyc

Witam.

Ostatnio zauważyłem, że mam na dysku 20GB nieprzydzielonego miejsca na dysku i stąd moje pytanie czy da się włożyć to miejsce na jakąś istniejącą już partycje? Bo nie chce robić nowej. Proszę o szybką pomoc. Jakby co to mam Windowsa XP.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … tion+3.0.2

Banalnie prosty program w obsłudze i raczej nie muszę Ci go tłumaczyć :wink:

Wszystko fajnie, ale czy da się powiększyć rozmiar partycji systemowej?

Oczywiście, że można, skąd Twoja niepewność? Tylko czy musisz dodawać to miejsce do partycji systemowej, może przyda się to na inne dane?

Rób to programem podanym powyżej a tu: viewtopic.php?f=2&t=326351&start=15#p2145014 masz przykład jak to zrobić gdybyś miał z tym problemy.

A nie jest to laptop i np partycja przywracania ?

I jeszcze jak masz np systemowa i 2 inną a wolne miejsce jest na końcu to lepiej zgrać u kogoś cały dysk podzielić od nowa i wgrac dane a potem ew płytka instalacyjna z opcjią r i fixboot

No właśnie mam laptopa no i chcę właśnie dodać miejsce na systemową partycje bo jest je tam za mało ;/

adi1tysdz ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.