Czy da się wznowić anulowane pobieranie

Witam, mam problem ściągałem plik o rozmiarze 1Gb i przy 800mb rozłączył mi się net i teraz mam pytanie czy można wznowić to anulowane pobieranie.

Używam przeglądarki Google chrome

Sprawdź w menedżerze pobierania przeglądarki. Duże pliki lepiej pobierać jakimś osobnym menedżerem lub akceleratorem pobierania, większość posiada możliwość bezproblemowego wznawiania pobierania.

Pozdrawiam!

Przeglądarki nie obsługują opcji wznawiania pobierania po zerwanym połączeniu.

800 milibitów i 1 gigabit? Cóż to za wielkości?

Wszystko zależy od serwera, z którego pobierasz.

do pobierania używaj jakiegoś menadżera pobierania, polecam np. FDM

nie da się wznowić :frowning: :frowning: :frowning: czy da się to jakoś wznowić inaczej czy mam ściągać od nowa??

Gdybyś pobierał za pomocą menadżera to pewna szansa by była, przy pobieraniu za pomocą przeglądarki szanse są bardzo małe :wink:

http://www.dobreprogramy.pl/Free-Downlo … 12555.html

witkacz , Nie bądź taki pewny, napisałem już wcześniej, że zależy to od konfiguracji serwera z którego pobierasz plik a program pobierający to już drugorzędna sprawa.

OT - kosz.

ale ja pytam o anulowane a nie zatrzymane :wink:

Wstrzymane lub anulowane - sprawa podobna.

Po anulowaniu najczęściej z dysku jest kasowane to co do tej pory pobrałeś.

Uważam, że już wystarczająco dokładnie wyjaśniliśmy Ci jak sprawa wygląda - nie używaj przeglądarek do pobierania (zwłaszcza) dużych plików.

wiem teraz będę pamiętał :smiley: :wink: :smiley:

No jak to nie? Opera posiada takie coś. :slight_smile:

W firefoxie też jest coś takiego, ale najczęściej przycisk “wznów” daje nam komunikat, że nie można wznowić pobierania ; p