Czy da się wznowić anulowane pobieranie

(Joki25) #1

Witam, mam problem ściągałem plik o rozmiarze 1Gb i przy 800mb rozłączył mi się net i teraz mam pytanie czy można wznowić to anulowane pobieranie.

Używam przeglądarki Google chrome

(roobal) #2

Sprawdź w menedżerze pobierania przeglądarki. Duże pliki lepiej pobierać jakimś osobnym menedżerem lub akceleratorem pobierania, większość posiada możliwość bezproblemowego wznawiania pobierania.

Pozdrawiam!

(Drobok) #3

Przeglądarki nie obsługują opcji wznawiania pobierania po zerwanym połączeniu.

(Cedar) #4

800 milibitów i 1 gigabit? Cóż to za wielkości?

Wszystko zależy od serwera, z którego pobierasz.

do pobierania używaj jakiegoś menadżera pobierania, polecam np. FDM

(Joki25) #5

nie da się wznowić :frowning: :frowning: :frowning: czy da się to jakoś wznowić inaczej czy mam ściągać od nowa??

(Cedar) #6

Gdybyś pobierał za pomocą menadżera to pewna szansa by była, przy pobieraniu za pomocą przeglądarki szanse są bardzo małe :wink:

http://www.dobreprogramy.pl/Free-Downlo ... 12555.html

(Cedar) #7

witkacz , Nie bądź taki pewny, napisałem już wcześniej, że zależy to od konfiguracji serwera z którego pobierasz plik a program pobierający to już drugorzędna sprawa.

(Frog) #8

OT - kosz.

(Joki25) #9

ale ja pytam o anulowane a nie zatrzymane :wink:

(Cedar) #10

Wstrzymane lub anulowane - sprawa podobna.

Po anulowaniu najczęściej z dysku jest kasowane to co do tej pory pobrałeś.

Uważam, że już wystarczająco dokładnie wyjaśniliśmy Ci jak sprawa wygląda - nie używaj przeglądarek do pobierania (zwłaszcza) dużych plików.

(Joki25) #11

wiem teraz będę pamiętał :smiley: :wink: :smiley:

(Mlody993) #12

No jak to nie? Opera posiada takie coś. :slight_smile:

W firefoxie też jest coś takiego, ale najczęściej przycisk "wznów" daje nam komunikat, że nie można wznowić pobierania ; p