Czy da się zabezpieczyć nagrywarke dvd?

A więc chciałbym zabespieczyc nagrywarke dvd tak abym tylko ja mogl z niej kozystac, zeby inni uzytkownicy jej nie widzieli albo zeby co kolwiek z niej odczytac trzeba wpisac haslo albo jakis inny sposob (chodzi o BenQ DW1640)

Złączono Posta : 29.12.2005 (Czw) 18:41

najlepiej zeby 1 użytkownik mial do niej dostep a 2 (chodzi o tych uzytkownikow co sie tworzy w win xp)

to proste, zajrzyj na: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 163#421163

Złączono Posta : 12.01.2006 (Czw) 16:41

W arcie co podałem linki pisze dokładnie ale napisze jeszcze raz:

Najpierw musisz sobie wejść w ustawienia folderów (“opcje folderow” widoczne w menu widok jak wejdziesz do jakiego kolwiek katalogu). W tych opcjach są takie rzeczy jak: Ukryj rozszerzenia plikow znanych typow, Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego itp. Bedzie tam opcja: “Uzyj prostego udostepniania plikow i folderow” NALEZY JA ODZNACZYC (nieaktywna ma być). Po tej zmianie bedziesz mogł zmieniać prawa dostepu do każdego pliku i dysku w zależności od wybranego Usera…

Złączono Posta : 12.01.2006 (Czw) 16:44

Trzeba czytać DOKŁADNIE I ZE ZROZUMIENIEM. :lol:

Złączono Posta : 12.01.2006 (Czw) 16:48

Może nie zauważyłeś ale jak weżmierz te opcje folderow i masz druga zakładke “widok” to tam jest taka opcja tylko trzeba troche zjechać niżej scrollbarem do dołu…

Niewiem jak się załącza obrazki bo bym ci printSCRena dodał do opisu. Poszukaj a znajdziesz napewno tą opcję.