Czy da się zmienić początek IP?

Po wyłączeniu/włączeniu routera ip się zmienia ale początek nie czyli: 77.253. Czy da się to w jakiś sposób zmienić? Mam NetiaSpota. Dostałem bana niesłusznego i dowiedziałem się że muszę wejść z innym początkiem. Pomóżcie ja na prawdę dostałem bana niesłusznie.

Providerzy dostają pule ip, więc u twojego dostawcy jest to nie możliwe. Pozostaje ci proxy, bądź vpn :slight_smile:

Admin zbanował całą pulę to jest nieogarem i uniemożliwi wielu osobom dostęp do swojego serwera. Więc ja bym go olał na twoim miejscu :stuck_out_tongue:

użyj Tora będziesz mieć inny IP https://www.torproject.org/dist/torbrow … 9-5_pl.exe masz gotową paczkę

Tzn nie. Bo była taka sprawa. Na SAMPie zbanowali mnie za cheata (nie miałem) i nie chcieli mnie odbanować a że był to super serwer postanowiłem ominąć bana zmieniając IP i udało się ale potem się dojrzali. Wie ktoś po czym? IP miałem inne więc w jaki sposób?

Na pewno nie jest to kwestia ip, chyba że serwer jest bardzo mały.(może jesteś jedynym graczem od twojego providera)

Nie zmienia się, ponieważ jest to adres twojej sieci, znaczy sieci twojego ISP, do której jesteś przyłączony i po tym adresie można poznać kto jest twoim operatorem.

Może akurat ten adres nie był zablokowany. Najbardziej prawdopodobne jest to, że uzyskałeś adres z innej puli adresowej, operatorzy mają często kilka takich bloków adresów, co zresztą ja jako moderator widzę po adresach, z których logowałeś się na forum, że są z różnych pul adresowych tego samego operatora. Jeśli uzyskałeś adres z innej puli adresowej, to po prostu administrator sprawdził do jakiego operatora należy ten adres IP, powiązał go z twoją osobą i zablokował. Jest to raczej mało prawdopodobne, ale możliwe, że administrator serwera mógł również zwrócić się do twojego operatora z prośbą o zablokowanie Ci dostępu do ich serwera, bo blokując zakres adresów, blokują dostęp również innym osobom.

Właściwie nie powinniśmy Ci udzielać informacji w jaki sposób obejść nałożone na Ciebie ograniczenie, dlatego proponuję napisać do administratora serwera maila z wyjaśnieniami i spróbować się dogadać, jeśli rzeczywiście jesteś niewinny.