Czy da się zwiększyć prędkość neo?

Siemka. Mam neostradę 512 kb/s a chciałbym ją zwiększyć do 1 mb/s.

Czy teraz do 14 lutego jest taka możliwość ??

TP nie zwiększa prędkości za darmo.

Trzeba płacić.

samo przejscie kosztuje 1zł

ale nie weźmiesz nic z promocji (tak mysle)

migracja kosztuje (tak jak wyżej pisało 1 zł), ale i zrywając umowe i migrując na wyższa prędkośc nie obejmie Cie żadna promocja, wiec za neo 1024kb/s bedziesz płacił ok 160 zł, wiec to sie totalnie nie opłaca ;/ ;/ ;/

Do 14 lutego można zerwać umowę nie ponosząc żadnych kosztów.

Coś ci się pomyliło chyba z przejściem na Netię :wink:

prawda, migracja równa się zerwaniem umowy co idzie korzystanie z neo poza promocją natomiast jedynym sposobem aby zwiększyć prędkość bez ponoszenia większych kosztów to przejście na netie ale to już inna bajka…

Pozdrawiam

ło podjąłem decyzje że przejde na netia 1024 kb/s. Wysłałem do nich już te papiery o które prosili.Co mam teraz zrobić ? Czekać czy odrazu zerwać umowę z tp ?

od razu zrywaj chopie bo póki netia ci przyśle papiery i je odeślesz wnet zrobi się 14ty a po tym dniu tepsa bedzie narzucac kary takze proponuje jak najszybciej rzucic wypowiedzenie mozna je sciagnąc na mejla ze strony netii zreszta jak również i całą umowe.

pozdrawiam

Ale ja już wszystkie papiery netii wysłałem (te o modem, o usługę itp itd)

Jeżeli jutro zerwę umowę z tp to kiedy mi odłączą neta ?

O to się TP zapytaj.

jesli w umowie do netii poszło również wypowiedzenie o neo to oki zdążysz. Tepsa cie poinformuje o wyłączeniu usługi neostrada listownie.

Potem netia ma z reguły 24h na podłączenie i to nastąpi w tym czasie o ile tepsa się wywiąże na czas z przekazania niezbednych parametrów do netii w celu poprawnego wykrycia klienta. Wszelkie opóźnienia powyżej 24h to nie wina netii to tepsa może w h… walić :))

Pozdrawiam