Czy da się zwiększyć prędkość neo?

(Piecu92) #1

Siemka. Mam neostradę 512 kb/s a chciałbym ją zwiększyć do 1 mb/s.

Czy teraz do 14 lutego jest taka możliwość ??

(system) #2

TP nie zwiększa prędkości za darmo.

Trzeba płacić.

(Zonkishi) #3

samo przejscie kosztuje 1zł

ale nie weźmiesz nic z promocji (tak mysle)

(Kobra10) #4

migracja kosztuje (tak jak wyżej pisało 1 zł), ale i zrywając umowe i migrując na wyższa prędkośc nie obejmie Cie żadna promocja, wiec za neo 1024kb/s bedziesz płacił ok 160 zł, wiec to sie totalnie nie opłaca ;/ ;/ ;/

(Błażej) #5

Do 14 lutego można zerwać umowę nie ponosząc żadnych kosztów.

Coś ci się pomyliło chyba z przejściem na Netię :wink:

(Scyzor5) #6

prawda, migracja równa się zerwaniem umowy co idzie korzystanie z neo poza promocją natomiast jedynym sposobem aby zwiększyć prędkość bez ponoszenia większych kosztów to przejście na netie ale to już inna bajka...

Pozdrawiam

(Piecu92) #7

ło podjąłem decyzje że przejde na netia 1024 kb/s. Wysłałem do nich już te papiery o które prosili.Co mam teraz zrobić ? Czekać czy odrazu zerwać umowę z tp ?

(Scyzor5) #8

od razu zrywaj chopie bo póki netia ci przyśle papiery i je odeślesz wnet zrobi się 14ty a po tym dniu tepsa bedzie narzucac kary takze proponuje jak najszybciej rzucic wypowiedzenie mozna je sciagnąc na mejla ze strony netii zreszta jak również i całą umowe.

pozdrawiam

(Piecu92) #9

Ale ja już wszystkie papiery netii wysłałem (te o modem, o usługę itp itd)

Jeżeli jutro zerwę umowę z tp to kiedy mi odłączą neta ?

(Błażej) #10

O to się TP zapytaj.

(Scyzor5) #11

jesli w umowie do netii poszło również wypowiedzenie o neo to oki zdążysz. Tepsa cie poinformuje o wyłączeniu usługi neostrada listownie.

Potem netia ma z reguły 24h na podłączenie i to nastąpi w tym czasie o ile tepsa się wywiąże na czas z przekazania niezbednych parametrów do netii w celu poprawnego wykrycia klienta. Wszelkie opóźnienia powyżej 24h to nie wina netii to tepsa może w h...... walić :))

Pozdrawiam