Czy dadzą gwarancję?

(Paszapro) #1

Witam kupiłem słuchawki za 60 zł firmy e5 w agd,rtv. Przez 3 tygodnie działały ładnie ale później gdy chciałem je odłączyć połowa tego kabla została w komputerze i mam do was pytanie czy przyjmą reklamację ?

(Shadow645) #2

Gdy ja kupowałem moje sennheiser HD 205 wyraźnie pisało że gwarancja nie obejmuje kabla.

(lukasz_n) #3

Spróbuj zareklamować, najwyżej odrzucą reklamację, ale przed tym przeczytaj warunki gwarancji.

(Kpc21) #4

Reklamację jak najbardziej powinni przyjąć, ale nie korzystaj z gwarancji, tylko z niezgodności towaru z umową. Bo w przypadku gwarancji raczej nie masz szans (choć przeczytaj co piszą w karcie gwarancyjnej), a po skorzystaniu z niej, z niezgodnością z umową mogą być problemy (słuchawki na gwarancji będą trzymać miesiąc i uprawnienie do reklamacji niezgodności z umową wygaśnie).

-- Dodane 30.08.2011 (Wt) 17:39 --

Reklamację jak najbardziej powinni przyjąć, ale nie korzystaj z gwarancji, tylko z niezgodności towaru z umową. Bo w przypadku gwarancji raczej nie masz szans (choć przeczytaj co piszą w karcie gwarancyjnej), a po skorzystaniu z niej, z niezgodnością z umową mogą być problemy (słuchawki na gwarancji będą trzymać miesiąc i uprawnienie do reklamacji niezgodności z umową wygaśnie).