Czy dadzą gwarancję?

Witam kupiłem słuchawki za 60 zł firmy e5 w agd,rtv. Przez 3 tygodnie działały ładnie ale później gdy chciałem je odłączyć połowa tego kabla została w komputerze i mam do was pytanie czy przyjmą reklamację ?

Gdy ja kupowałem moje sennheiser HD 205 wyraźnie pisało że gwarancja nie obejmuje kabla.

Spróbuj zareklamować, najwyżej odrzucą reklamację, ale przed tym przeczytaj warunki gwarancji.

Reklamację jak najbardziej powinni przyjąć, ale nie korzystaj z gwarancji, tylko z niezgodności towaru z umową. Bo w przypadku gwarancji raczej nie masz szans (choć przeczytaj co piszą w karcie gwarancyjnej), a po skorzystaniu z niej, z niezgodnością z umową mogą być problemy (słuchawki na gwarancji będą trzymać miesiąc i uprawnienie do reklamacji niezgodności z umową wygaśnie).

Dodane 30.08.2011 (Wt) 17:39

Reklamację jak najbardziej powinni przyjąć, ale nie korzystaj z gwarancji, tylko z niezgodności towaru z umową. Bo w przypadku gwarancji raczej nie masz szans (choć przeczytaj co piszą w karcie gwarancyjnej), a po skorzystaniu z niej, z niezgodnością z umową mogą być problemy (słuchawki na gwarancji będą trzymać miesiąc i uprawnienie do reklamacji niezgodności z umową wygaśnie).