Czy do programu photoshop jest jakies spolszczenie?

(Qubik0) #1

Poszukuje spolszczenia do programu photoshop jak by ktos wiedzial czy w ogóle takie istnieje i moglby podac jakiegos linka lub jak kolwiek mi pomoc byl bym bardzo wdzieczny.

(Bardock9) #2

Jest spolszczenie , ale nie będziemy się bawili w warez bo na http trudno znaleźć :frowning:

(janiś) #3

z vortalu można zciągnąć polską wersje programu ale trial a ty jak kupowałeś program to nie pomyślałeś żeby kupić polską wersję, no chyba że masz pirata to ci nikt nie pomoże

(Radek Manta) #4

mam polską wersję przyślij adres pocztowy na

radek.manta@wp.pl

(Filetmp3) #5

No nie wiem. Wiem że photoshop CS2 był w wersji polskiej bo sam ją miałem,(tylko że to był trial i mi się skończył) ale nie znalazłem w necie spolszczenia. Spróbuj znaleźć na torrentach bo tam ostatnio widziałem do CS2. A tak wogule to po co Ci spolszczenie, przecież i tak większość tutoriali jest opisywana z anglojęzycznymi poleceniami, tak więc będziesz miał tylko więcej roboty z przetłumaczeniem tych poleceń na język polski.:smiley:

(Qubik0) #6

program dostalem od kolegi ktory kupil to po angielsku a polskiej wersji puszukuje zeby cokolwiek zrozumiec bo nic nie jaze z tego

(Biuro) #7

ściągnij sobie jakiegoś polskiego photoshopa, a jaką masz wersję ?

(ERROR22) #8

Nie ma żadnego oficjalnego spolszczenia do PS, bo PhotoShop jest w wersji polskiej.

A takie nieoficjalne spolszczenia, mogą zaburzyć działanie programu.

(Qubik0) #9

ja mam wersje cs2 ale wedlug tego co piszecie to lepiej sciagnac jakas polska wersje niz szukac jakiegos spolszczenia no cóż dzieki za rade