Czy do programu photoshop jest jakies spolszczenie?

Poszukuje spolszczenia do programu photoshop jak by ktos wiedzial czy w ogóle takie istnieje i moglby podac jakiegos linka lub jak kolwiek mi pomoc byl bym bardzo wdzieczny.

Jest spolszczenie , ale nie będziemy się bawili w warez bo na http trudno znaleźć :frowning:

z vortalu można zciągnąć polską wersje programu ale trial a ty jak kupowałeś program to nie pomyślałeś żeby kupić polską wersję, no chyba że masz pirata to ci nikt nie pomoże

mam polską wersję przyślij adres pocztowy na

radek.manta@wp.pl

No nie wiem. Wiem że photoshop CS2 był w wersji polskiej bo sam ją miałem,(tylko że to był trial i mi się skończył) ale nie znalazłem w necie spolszczenia. Spróbuj znaleźć na torrentach bo tam ostatnio widziałem do CS2. A tak wogule to po co Ci spolszczenie, przecież i tak większość tutoriali jest opisywana z anglojęzycznymi poleceniami, tak więc będziesz miał tylko więcej roboty z przetłumaczeniem tych poleceń na język polski.:smiley:

program dostalem od kolegi ktory kupil to po angielsku a polskiej wersji puszukuje zeby cokolwiek zrozumiec bo nic nie jaze z tego

ściągnij sobie jakiegoś polskiego photoshopa, a jaką masz wersję ?

Nie ma żadnego oficjalnego spolszczenia do PS, bo PhotoShop jest w wersji polskiej.

A takie nieoficjalne spolszczenia, mogą zaburzyć działanie programu.

ja mam wersje cs2 ale wedlug tego co piszecie to lepiej sciagnac jakas polska wersje niz szukac jakiegos spolszczenia no cóż dzieki za rade