Czy do takiej kombinacji nie muszę brać karty graf?

pamięci nie bierz tych

http://techplanet.pl/produkty/pamieci-r … ,2056.html

tylko te

http://techplanet.pl/produkty/pamieci-r … ,2051.html

a dlaczego 2x2?

z tego co się dowiedziałem nie ma sensu takich brać, ponieważ w jednej kości (4gb) wydajność jest taka sama jak w 2x2 tzn jest nieodczuwalna.

a tak w przyszłości bd mógł zrobić sobie dual 4x2 :wink:

G. prawda. Tak to masz jak kupujesz cały komputer np. zestaw z Vobisu, a nie składaka. To, że składaka poskręcają nic nie zmienia. Wszystkie pudełka powinni dać i nie robią żadnej łaski, a całego kompa na gwarancję się nie odsyła. Gwarancja jest na poszczególne części i wynosi tyle ile mają poszczególne części, bo kupujesz poszczególne części. Składanie jest jako bonus.

aha a więc w dodatkowej wiadomosci napiszę ich iż pragnę aby wysłali mi pudełka :wink:

Pudełka to dostanie jakby sobie zamawiał w częściach ,a nie kazał złożyć w całość ,dostanie tylko pudełko od płyty głównej i ewentualnie od zasilacza i kropka

Dodane 13.11.2011 (N) 20:39

■Zamawiam komputer, który ma być złożony przez dział Produkcji Zestawów i wysłany do mnie - czy otrzymam wszystkie opakowania po podzespołach?

Niestety nie - większość opakowań jest od razu utylizowanych przez pracowników ze względów porządkowych - klient otrzymuje jedynie opakowanie od obudowy i kartonik po płycie głównej w którym zgromadzone zostają wszystkie podręczniki, instrukcje, płyty ze sterownikami, jak i nieużyte w montażu kabelki, panele itd.

Zestaw został zamówiony.

TURANKANTOR13

Mimo wszystko wspomniałem o pudełkach.

jeżeli dostanę odpowiedź, poinformuję was.

TURANKANTOR13 , ja tam zawsze pudełka dostawałem. Jeżeli dostałbym bez pudełek bym po prostu oddał jako niekompletny. Na fakturze/paragonie mam wbite poszczególne części i ewentualnie mogę mieć usługę składania, jeżeli sobie liczą osobno, a nie zestaw jako całość. Gwarancje mam na każdy podzespół osobno i wcale nie muszę chcieć jej realizować przez sklep. Nie mam zamiaru tez ryzykować i odsyłać cały komputer, nie mogąc z niego korzystać w dodatku przez nie wiadomo ile. Jeżeli sklep by mi pudełek dać nie chciał po prostu części od nich bym żadnych nie kupił… dziwne, że nigdy nie miałem z tym problemu i zawsze miałem komplet opakowań. W jakim sklepie mają takie poronione pomysły?