Czy dobry zestaw?

http://peb.pl/sprzet/74148-podlaczenie- … likow.html

plunio7 , wkurzasz mnie z tą swoją opinią na temat samsungów. Jeszcze w tym miesiącu powinienem nabyć F1 320GB, więc zdam ci szczegółowo opinię z jego jakości :stuck_out_tongue: . I nie będziesz mi już farmazonów wypisywał :^o

Widać że nigdy nie miałeś dysku Samsunga :wink:

Jeśli popytasz się ekspertów to 90% przyzna że Samsung robi bardzo dobre, bezawaryjne dyski, bardzo ciche i wydajne.

Być może Seagate są ciut szybsze, ale trafiają się często wadliwe egzemplarze.

Poczytaj komentarze na Sklepie Benchmarka.

Posiadam 3 dyski:

Samsung HD322HJ - 320 GB

Samsung HD250HJ - 250 GB

Samsung HD753LJ - 750 GB z pamięcią 32 MB Cache.

Są rewelacyjne.

Żadnych wibracji.

Temperatura przy obciążeniu: MAX 37 stopni.

moim zdaniem bardzo dobra konfiguracja i starczy ci na pare lat pozdro :smiley:

Darth ReX , ok pożyjemy zobaczymy.

.ffox , obecnie mam.

Panowie. To jest forum po to, żeby pomogać i ja skoro mogę to stwierdzam swoją opinię i WSZYSTKIM odradzam trzy firmy: Samsung (dyski), Epson(drukarki) i Manta(wszystko), a polecam LG, nigdy nic tej firmy się nie zepsuło u mnie. Natomiast jeżeli macie swoja to nawet się ciesze i proszę nie kłóćmy się.

90% hadeków pada z winy użytkowników - taka prawda.

A świstak siedzi i…

A łyżka na to…

Mów mi tak jeszcze.

Albo jesteś “deaf” albo masz kompa w innym pomieszczeniu niż monitor bo taką ciemnotę to możesz sobie wciskać ale niekumatym.

A u mnie z LG poleciał już napęd DVD, nagrywarka CD-RW i zaczyna szwankować nagrywarka DVD :stuck_out_tongue: . I co powiesz? :slight_smile: . Ale i tak nie wypowiadam się na temat firmy, bo wszystko to działo się na przestrzeni 7 ostatnich lat.

Mi klapnął CRT’ek od LG(obraz zielony czasami “normalny” ale na pewno nie taki jak w nowym).

A co powiecie o ASUSie, dla mnie wyśmienita firma?

Scorpio mówi, że jego qmpel pracujący w serwisie ma mnóstwo zwrotów płytg głównych marki Asus. Wszystko inne jest całkiem całkiem.

Ehe, tak myslałem. Jeżeli zaraz powiem, że Logitech jest najlepszy to też się coś znajdzie… A ja w cale nie uważam ASUS-a za dobrą firmę, bo nie mam nic ASUSowego ;). Pułapka…

Ale ty jesteś dziecinny. Każdy producent ma swoje lepsze i gorsze produkty.