Czy dobrze zabezpieczyłem się przed intruzami?

Witam.Chcem się dowiedzieć czy dobrze zabezpieczyłem się przed intruzami?Czyli :mrgreen:

1.Antyvirus:Avira AntiViraEdition Classic

2.Zapora:Comodo

3.Od czasu do czasu skanuje kompa ad-adware 2007

Dobrze.Jeśli nie to jakieś sugestie.

Nie jest źle,jeśli do tego pakietu dorzucisz trochę zdrowego rozsądku i nie będziesz śmigał po stronach z crackami i filmami dla dorosłych to będzie dobrze :mrgreen:

kacper1344 , zestaw ok, ale to co jest najważniejsze napisał SeBoLaS , przede wszystkim rozwaga i uwaga, w tym w co i gdzie się klika :).

Wiem :mrgreen: to jest najważniejsze parę razy już się przejechałem na takich stronach :smiley:

Moim zdaniem z darmowych to chyba niezły pakiet zabezpieczający-w razie wątpliwości możesz użyć skanera online co jakiś czas np. kaspersky

od czasu do czasu zrób skan on-line na http://www.ewido.com , znajduje trochę śmiecia nawet niezauważonego przez Ad-aware.

http://onecare.live.com/site/pl-PL/default.htm

Też nie zaszkodzi od czasu do czasu.

skanery on-line od czasu do czasu SpyBot + Protowall (zalecam) + google

Ja bym dorzucił Spybot Serach & Destroy i ewentualnie WinPatrol, ale to już tak zupełnie dodatkowo :mrgreen:

Ogólnie jest dobrze

Skannij co jakiś czas, ja ciągne bez AV już półtora roku i zero syfu. Od czasu włącze defendera na viście i skanne.

Proszę już skończyć z tym wymienianiem wszelkich możliwich programów i skanerów online :?

Nie chcę robić nowego tematu więc prosze tylko czy ArcaVir 2008 System Protection wystarczy oczywiście ze zdrowym rozsądkiem do ochrony kompa?? Robie terz czasami skan online terz z Arcabit’u.

tacyer , tak, ale aby sprawdzić poziom ochrony który daje Ci ArcaVir 2008 System Protection, warto jest wykonać skan online programem innej firmy niż ArcaVir.

O! Dobrze wiedzieć :!: No racja :mrgreen: Przecierz online może mieć ewentualnie takie same dziury jak normaly, to mks czy kasperskim oczywiście online przelecieć?? A tak ogulnie to chyba w tym pakiecie mam wszystko i niepotrzeba nic więcej instalować?

tacyer , tak, ale tak jak sam zaproponowałeś warto od czasu do czasu przeskanować online, czymś innym.

OK dzięki za pomoc :!: Pozdro 4all :mrgreen: