CZy dobrze zrobiłem z zakupem nagrywarki?

Kupiłem tą nagrywarkę http://www.allegro.pl/item265634412_sam … gw_2l.html

Dobrze zrobiłem z jej zakupem czy za tyle kasy coś lepszego bym miał??

nie za późno na takie pytanie ?? odpowiedź brzmi : nie za dobrze ,samungi się sypią. byś miał : NEC,LG.

trzeba było pytać przed zakupem a nie po :slight_smile:

samsung nie jest liderem jeśli chodzi o nagrywarki

mogłeś wybrać lepiej

chociaż z drugiej strony to nie mówię że ona się zupełnie do niczego nie nadaje

a tak BTW patrzę na Twój podpis i martwi mnie ostatni jego element, nie za słaby?

Heh co do LG to mam samo DVD bez nagrywarki i po 2 latach użytkowania stwierdzam że się zacina przy otwieraniu nie wysówa się nie raz kumpel ma samsunga od roku i wszystko ok a po 2 ja dużo nie nagrywam :slight_smile:

to na pewno laser tak szybko się nie zużyje.

Częściej na niej coś bedę odczytywał ale to też rzadko bo mało ostatnio gram :slight_smile:

Ja również uważam że jest za późno na przekomarzanie się co by było gdyby,ale ja wolałbym wybrać LG mam taką już 2 lata i nie mogę jej nic zarzucić czyta wszystkie płyty nawet te porysowane :lol:

Oczywiście że tak.

NEC, LiteOn, Pioneer.

Samsung to szrot, a nie nagrywarki.

Kolejnym razem pytaj zanim coś kupisz, bo teraz to chyba większego sensu niema.

pytanie troche spoznione

nie slyszalem zbyt wiele pochlebnych opinii o nagrywarkach samsunga

a co do LG to tez roznie bywa, ja kupilem nagrywarke LG i po pol roku padla (przestala czytac cokolwiek) na szczescie byla jeszcze na gwarancji i wymienili mi na nowa (a ze przestali juz produkowac ten model to dostalem nowszy) od wymiany minelo juz 1,5 roku i nagrywarka chodzi bez problemow (wypalam malo plyt, najczesciej jest wykorzystywana do odtwarzania filmow na dvd)