Czy fifa 07 i nfs:carbon wejdą na mój komp? prosze o pomoc

czy fifa 07 i carbon wejdą mi to mój komp:

Prosze o pomoc

nie , na tym kompie to możesz w nfs underground 1 pograc i w fife 2004/5

nie denerwój mnie bo fifa 06 mi chodziła i most wanted też

carbon raczej pójdzie choc nie wiem czy nie za słaba karta graficzna :confused: a w fifke nie grałem i nie wiem jakie ma wymagania!

osobiście wątpie ze carbon pójdzie ale bardziej mi na fifie zależy

Zmień tytuł na konkretny używając funkcji icon_edit.gif

Inaczej temat poleci do śmietnika.

fifa pójdzie lecz carbon prawdopodobnie nie działa na MX

GOOGLE.PL :evil:

http://www.needforspeed.pl/artykul-wyma … we,54.html

wyszukanie zajęło mi 10 sekund

Ja mam MX i jakoś działa fifa 2007 też niby na MX nie działa, a mi działa

ja również jestem posiadaczem GF 2 MX400 z tą różnicą że mam 512 ramu i fifa 07 mi chodzi nawet bez zacinek na średnich detalach

Oto wymagania do gry FIFA 07 spisane z pudełka z grą:

System: Windows 2000/XP

Procesor: 1.3 GHz

Pamięć: 256 MB RAM

Grafika: 64 MB*

* Obsługiwane układy kart graficznych: NVIDIA GeForce3 lub szybsze (seria GeForce MX nie jest obsługiwana); ATI Radeon 7500 lub szybsze; Intel 915, 945/950.

Mi demo Carbona chodziło a mam 1,6 procek i 256 ram i kart graficzna readon 9200 pro family fifa chodzila tez

FIFA ci na luzie pójdzie na LOW… a Carbon już niestety nie

mi na takim kompie choziła fifa 005 celeron 556 mhz 192 ram i gf 2:)A mu na takim nie pójdzie fifa 07 :)Napewnoe CI pójdzie fifa 07 ale z carbon będzie gorzej :frowning:

od fify lepszy jest pes 6

też mam MX a fifa chodzi zagraj na low albo medium a ci wejdzie :slight_smile:

Fifa powinna ci pójść ale z carbonem nie masz szans za słaba karta graficzna ja mam GeForce MX 440 (64mb) i carbon u mnie nie chodzi

fifa ci pójdzie ale Carbon razej nie ja mam karte ATI Radeon 9200 64mb i nie instaluje bo nawet jakby mi poszło to na najnizszych detalach by mi skakało a fifka mi hodzi bez przyinek mam 768RAM