Czy GTA SA ruchy na moim złomie ? ;[

Klin wyluzuj się - to, że piszę post pod Twoim, nie oznacza, że dotyczy on Twojej wypowiedzi. Tu akurat miałem na myśli posty Tempesta i Kretmena [-X

Bzdury gadasz :evil: !!

Chyba ma Durona 1 750 :smiley:

Nom, ja grałem na moim rupieciu (Duron 1000, 512 RAM, Radek 9200) na rozdziałce 1024x768 na low, albo na 800x600 i medium, bo nawet na najmniejszej rozdziałce i max detalach rwało jak głupie, na jakiś odludziach dało sie grać, ale jak wjechałem do miasta to i niekiedy sie zawiesiło, albo błąd sie wykrzaczył…

Złączono Posta : 23.09.2005 (Pią) 8:16

A jaką ma grafe twój kumpel?

Ma Radeona 9000 Pro. A poza tym, to naprawdę ma Durona 750 MHz i SA mu działa na max. detalach. Mnie też :).

Tempest 8)

no to tylko pozazdrościć (jeżeli to prawda) :o

Ja zakładałem podobny temat ale klin mnie szybko na ziemie sprowadził i w efekcie staram się tak zrobić , żeby sprzedać gf5200 i kupić coś lepszego a przy tym nie stracić za dużo na gf ( kupiłem go 9 miesięcy temu za 340zł a teraz połowę taniej chodzą na allegro :frowning: )

A wracając do tematu to mi na nieszczęsnym gf5200 , athlon 2000+ , 256 RAM gra chodzi pod względem płynności doskonale ale na ustawieniach 800X600 , bez wygładzania i przy najniższych detalach :oops: Tak wię nie wiem jak to możliwe u was ale gratulacje :wink: