Czy ilość styków s-video ma znaczenie?

Podłączyłem laptop do tv kablem s-video/scart i obraz jest tak tragiczny, że właściwie tylko się domyślam,że to pulpit laptopa.Złącze w laptopie mam 7-stykowe a kabel ma 4 styki, czy to może być przyczyna złego obrazu, czy muszę kupić przejściówkę?

tak ma znaczenie, lapek pewnie kupiony za granicą?? potrzebujesz 7 pin kabelek, mam taki do podłączania compaq z kanady :P.

eeeee,normalnie nasz polski ,to jak bez przejściówki nie da rady?

to dziwne, poszukaj przejściówki.

7 styków jest gdy chcesz podłączyć sygnał component-jeżeli tv ma odpowiednie wejście /trzy składowe

sygnału widziane w tv jako wejścia 3 czincz…/

-lub 7 gdy karta obsługuje Vivo…

–ale 4 styki dla podłączenia standardow /scart, pojedyńczy czincz lub s-video/są normą i powinno wystarczyć…

-jeżeli przez component -to musisz mieć przejściówkę rozdzielającą na trzy składowe czincz…

7stykowe przesyła obraz composite, żeby 4 stykowy wysyłał poprawnie obraz powinno wystaczyć zmienić tryb złącza w sterownikach karty graficznej.

O wow, Panowie ja zielony jestem w tym temacie,litości proszę spróbujcie jaśniej.

Laptop - wyjście s-video 7-pin

Telewizor - wejście euro (nie wiem dokładnie jakie, a podobno też są różne)

Kabel - euro/s-video 4-pin

Grafika - oczywiście zintegrowana

Sterownik-w tym momencie nie da się nic ustawiać ,jest wyłączone klonowanie obrazu,obraz tylko na tv. (nic nie widać),opcje drugiego monitora widoczne tylko po podłączeniu drugiego odbiornika

Cel - oglądanie filmów a właściwie bajek(divx) przez dziecko na tv. a nie laptopie.

Czy z tym kablem to w ogóle możliwe?