Czy instalować sterowniki?

Kilka dni temu kupiłem nowy komputer a wraz z nim otrzymałem oczywiście sterowniki do każdego podzespołu. Nie wiem tylko czy mam instalować dołączone sterowniki, bo z tego co sie orientuje to Seven sam wyszukuje i instaluje sterowniki?

A jaki masz system?

(zakładam, że skoro wspominasz o windows 7 to zainstalowałeś właśnie ten system)

Wejdź do panelu sterowania, a następnie do menadżera urządzeń i sprawdź czy przy wszystkich komponentach wszystko gra. Mi wszystko zainstalował sam i zasugerował pobranie dedykowanych sterowników od producenta do karty graficznej. Tak też uczyniłem i wszystko działa.

System to oczywiście Windows 7. Chodzi mi głównie o sterowniki od grafiki Sapphire Radeon 4890.

7 powinien zawierać w sobie stery do twojej grafy, a jak nie to zassać je z WU. Możesz też zainstalować stery z tej strony http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

O ludzie trzymajcie mnie ile jeszcze ludzi będzie się pytało czy instalować nowe sterowniki czy może lepiej zostać na tych co system wyszuka ?

Zawsze szukasz najnowszych driverów a jak niema nowych to jedziesz na tych co daje system. Mówię tu o chipsecie płyty, Muzycznej, Graficznej. Rozśmieszają i denerwują mnie ludzie co myślą że zainstalują system i już nic nie muszą robić dalej, ile wy macie lat 15 , 16 ?