Czy Intel przestanie produkować E4300?

Słyszałem że to już koniec. Czytałem gdzieś w necie i znajomy informatyk mi powiedział. Czy to prawda że mają nie produkować E4300 :frowning: ?

czym się martwisz? wchodzą nowe więc kres i stare najdzie.

Może meason planował zakup tego procesora a tu lipa ;/

i tym trzeba się cieszyć :slight_smile:

No ale przecież w sklepach dużo ich jest teraz więc nie powinno być problemu z kupnem w najbliższym czasie …

Na serwisach o sprzęcie nic o tym nie ma.

Core 2 Duo chyba z rok i tak zostanie zastąpione Preynem (lub jakoś podobnie), 22kwietnia kupisz w tej samej cenie z 4mb L2. Jeden proc w tą czy w tamtą, na allego zawsze można kupić, z resztą rev L2 jest słaba słabo się podkręca.

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

http://www.allegro.pl/item184204568_cor … _nowy.html

Ciekawe czy rzeczywiście 3.4 Ghz wyciągają … może sprzedawca nie wie o nowej gorzej podkręcającej się rewizji :<

Przecież ta wersja jest najlepszą do podkręcania :lol:

Spójrz:

e43004us1.jpg

Wiesz wszystko zależy od pamięci oraz płyty głównej ale jak widac wyniki są Wspaniałe :stuck_out_tongue:

Chyba nie… :roll:

Rewizja L2 to jest czyste lotto. Albo pójdzie ic na 3,4(w co szczerze wątpie) albo do 2Ghz nie dojedziesz…

Penrym wychodzi bedzie produkowany w technologii 45nm. tzn. że będzie wydzielał mniej ciepła będzie lepszy od Core 2 Duo i co najważniejsz o wiele tańszy ponieważ na jedej płycie krzemowej zmieści się więcej procków:D

Już nie wiem, test post jest ironią czy nie :slight_smile: ?

Z pewnością miałeś na myśli 3GHz :stuck_out_tongue: :>

A czy na pudełku można rozpoznać która to jest rewizja ? Bo wiecie można sprzedawcę poprosić o zdjęcie.

btw. tu ciekawa oferta, ciekawa do ilu dojdzie cena i jaka jest minimalna

http://www.allegro.pl/item186547978_fab … ncja_.html

sprzedawca dość wiarygodny

2Ghz 8)

Mało czasu zostało.

Dobre dobre. Trzeba licytować :stuck_out_tongue:

Problemy z dojściem do 2GHz :o ?

już :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

No jak kupie taki proc i niedojde do 2GHz to załamka. CZyli jednak lepiej wziąć E6300, albo E4400 ?

Do ilu zamierzasz licytować :slight_smile: ?

meason - byłeś proszony o zmianę tytułu.

Proszę to zrobić, bo temat poleci do kosza.

na forum overclock.pl jedna osoba trafiła na jeszcze lepszą sztukę, nawet o 1 MHz nie chciał się podkręcić :lol:

Myślę czy wejść w tą licytacje…??

Bo może być ciekawie…

:lol:

Czyżby intel zorientował się, że 70% właścicieli C2D zamiast kupować E6700 kupują E6300 i kręcą go wyżej niż fabrycznie ma e6700 za 2000zł :lol: Być może nowe C2D nie będą się już tak dobrze podkręcać.

Strach sie bać :o

Na pudełku można rozpoznać która to rewizja ??