Czy Ipoda Touch mozna podlaczyc przez PC?

Wiem, ze na pewno mozna przez Mac’a, ale nie wiem jak z PC’em i czy mozna przez iTunes i czy przez cos jeszcze mozna go podlaczyc? :roll:

PS.

Ile wersja 32GB odtwarza muzyki, bo wiem, ze meisci ok. 7000 utw. i ok. 40h wideo… No to jak dlugo odtwarza muzyke (w h) ?

I czy menu glowne jest tylko w pionie? :frowning:

PS2

Czy Ipod Touch bedzie dzialal w POlsce???

PS3

Czy funkcja mapy beda dzialaly w POlsce???

No to tak: Wydaje mi się, że skoro Itunes jest też na PC, można podłączyć IPoda :slight_smile: Skoro jest tylu userów Ipoda Touch na świecie, nikt nie kupowałby specjalnie MAC’a do zgrywania piosenek :slight_smile:

@PS:

7000 utworów, z czego każdy utwór ma ok. 3,5 minuty (przeciętnie), więc musisz pomnożyć 7000 x 3,5 a potem zamienić na godziny :slight_smile:

(7000 x 3,5)/60= ~ 408,333h

@PS2:

Eeee… A to jakaś różnica, czy odtwarzasz muzykę w PL czy w UA czy ND? :smiley:

@PS3:

Sprawdź, pogooglaj, przetestuj

Eeee… Troche nie rozumiem, Itunes przegrywa tylko piosenki? Filmow nie, APlikacji (gier) z AppStore tez nie?! :expressionless:

Prosze o szybka odp.

Wszystkie iPody i iPhony działają z pecetem pod Windowsem. Wszystkie są obsługiwane przez iTunes, można na nie zgrywać muzykę, filmy, dzwonki, nowy firmware itd.

Problem jest tylko z podłączaniem jednego urządzenia do kilku komputerów, bo by zsynchronizować trzeba skasować poprzednią zawartość. Nie da się przenieść pliku z iPoda na komputer, czy pomiędzy komputerami. Znaczy są jakieś sposoby obejścia tego, ale nie oficjalne.

A po co sie robi Jailbreaka? CO to daje?

JA bede tylko wrzucal przez iTunes z swojego komputera (jednego) i nie bede podlaczal do innych… Zawartosc sie nie skasuje? :cry:

Jaka jest zywotnosc baterii?

Nie moge sie tego doczytac

Możliwość wgrywania i odtwarzania plików z nielegalnych źródeł [-X

Dlaczego miałaby się skasować,przecież wyżej jest napisane

Jeśli bedzie ustawiona automatyczna synchronizacja bibilioteka itunes to sie moze skasować , jeśli podlaczysz do kompa z iTunes posiadajacym inna biblioteke :stuck_out_tongue_winking_eye:

A gdzie to jest w ustawieniach? Bo nie moge znalezc

I jeszcze jedno:

Czemu jak Ipoda Touch sie podlaczy do kompuera (do ladowania) to czemu jesli ma sie ustawiona inna date w iPodzie niz w kompie to czemu sie zmienia zawsze na date w komputerze? !!

hmm no jak podlaczysz ipoda to w itunes powinno ci sie pojawic drzewko ipod’a i tam sa ustawienia

Jeśli chodzi o datę, to jest synchronizacja, sprawdź ustawienia iTunes i iPoda, jak nie będzie zmień se datę w komputerze.

Jeszcze jedno czy on ma BLuetootha, a jak ma to ktora wersje?