Czy istnieje darmowy CS, który nie jest modem?

(kijek) #1

Cześć, ostatnio chciałem zagrać sobie w CS'a, znalazłem link do pobierania, ale była to piracka wersja, znalazłem też coś na idg.pl, lecz to był mod i nie dało się tego odpalić. Więc czy istnieje wersja darmowa, która nie jest modem do jakiejś gry?

(Łukasz14) #2

KijekPL23 , darmowej wersji nie ma.

Wszystkie są płatne :stuck_out_tongue:

(Manian) #3

Zapraszam do Empiku bądź na Allegro.pl lub do innego sklepu komputerowego z tą grą.

(Joni987) #4

jest darmowy CS ale w wersji... 2D. Osobiście nie grałem ale podobno fajnie się gra przez internet.

http://www.cda.pl/gry/cs2d.php

(kijek) #5

Myślałem, że jest, ponieważ kumple mają i mówią, że za darmo.

(Łukasz14) #6

KijekPL23 , kumple mają pewnie wersję Non-Steam, czyli scrackowanego C-S'a przez którego nie idzie grać na oryginalnych serwerach które są stawiane na oryginalnych Steam'ach :slight_smile:

(kijek) #7

Pewnie tak, chodź mówili, że legalnie, ale pewnie bali się przyznać, że ściągane.

(Pawel Ryglicki) #8

Albo tylko myślą że grają na oficjalnych serwerach

(kijek) #9

Im to jest bez różnicy gdzie grają, ważne, żeby nie było antycheatów. Poza tym ten CS 2D jest fajny.

(Xaros) #10

A czy przypadkiem stara wersja 1.0 jako mod do HL nie był darmowy?

(Yamaha503) #11

Ściągasz Counter Strike 1.6 Non-Steam, odpalasz tylko nie możesz grać na serverach postawionych na Steam. Jak byś chciał to klucz kosztuje 25zł~. A czy Non-Steam jest legalny to niewiem :slight_smile:

(kijek) #12

On jest darmowy, lecz jest modem, a ja nie posiadam HL.

Ok, a czy ktoś wie, czy ten Non-Steam jest legalny?

(Krzysieek88) #13

Nie jest legalny. Gdyby był, to można by było grać na wszystkich serwerach. IMO, non-steam jest dla dzieci neo które lubią na "czitkach" poszpanować przed kumplami. Cena steama jest w chwili obecnej tak niska, że nie dam sobie wmówić że kogoś nie stać :wink: