Czy istnieje program do lepszej jakosci mojego głosu?

(Martiiin) #1

witam mam pytańko czy istnieje program do poprawy jakosci mojego głosu??

prowadze audycje w pewnym radiu internetowym ..najpierw nagrywam to co chce powiedzieć na antenie rejestratorem dzwięku i dopiero póżniej puszczam to na antenie ... ale chciałbym poprawić jakośc żeby mój gloś był bardziej czysty itp.... pozdro

(sdar) #2

Możesz spróbować nagrywać głos np. za pomocą programu AUDACITY a następnie korzystając z jego naprawdę sporych możliwości, modyfikoiwać nagranie zmieniając barwę, wysokość, redukując szumy czy też dodając lekkie efekty powodujące lepsze brzmienie.

(Myszonus) #3

również możesz nagrać gadkę w Audacity a potem np. w FL studio pobawić się w "podrasowanie" pliku :slight_smile:

(rafales) #4

ja mogę polecic cos takiego do poprawek głosiku Sound Forge 8.0d chyba, że zależy Ci na free to niestety, bo SF nie jest wolny od oplat

(Akira3179082) #5

Poćwicz troche przed lustrem "pochrząkaj" przed gadaniem załatw sobie porządny mikrofon (powyżej 50 zł na prawde porządne można kupić) i nie wstydź się mówić :stuck_out_tongue: Wiem co mówie bo też kiedyś się bawiłem w prezentera, ale stwierdziłem, że to nie dla mnie :wink:

(Diver8) #6

ale masz pomysły :slight_smile: daj adresik radia i twój nick prezentera a z checią chyba tutaj z kolegami posłuchamy cię (prawda???) :stuck_out_tongue:

Sam byłem prezenterem radiowym, a obecnie nadaje czasem dla znajomych na darmowych serwerach, podstawą jest dobry mikrofon i twoje umiejętności intonacji. Nic więcej, takie nagrywanie i puszczanie potem jest bardzo niepraktyczne.

Jesli już jednak się tak bardzo upierasz to zgodze się z przemówcami co do oprogramowania.

(Fisher) #7

Sav32lite

tylko jest jeden minus - pracuje on tylko na plikach .wav