Czy istnieje program do lepszej jakosci mojego głosu?

witam mam pytańko czy istnieje program do poprawy jakosci mojego głosu??

prowadze audycje w pewnym radiu internetowym …najpierw nagrywam to co chce powiedzieć na antenie rejestratorem dzwięku i dopiero póżniej puszczam to na antenie … ale chciałbym poprawić jakośc żeby mój gloś był bardziej czysty itp… pozdro

Możesz spróbować nagrywać głos np. za pomocą programu AUDACITY a następnie korzystając z jego naprawdę sporych możliwości, modyfikoiwać nagranie zmieniając barwę, wysokość, redukując szumy czy też dodając lekkie efekty powodujące lepsze brzmienie.

również możesz nagrać gadkę w Audacity a potem np. w FL studio pobawić się w “podrasowanie” pliku :slight_smile:

ja mogę polecic cos takiego do poprawek głosiku Sound Forge 8.0d chyba, że zależy Ci na free to niestety, bo SF nie jest wolny od oplat

Poćwicz troche przed lustrem “pochrząkaj” przed gadaniem załatw sobie porządny mikrofon (powyżej 50 zł na prawde porządne można kupić) i nie wstydź się mówić :stuck_out_tongue: Wiem co mówie bo też kiedyś się bawiłem w prezentera, ale stwierdziłem, że to nie dla mnie :wink:

ale masz pomysły :slight_smile: daj adresik radia i twój nick prezentera a z checią chyba tutaj z kolegami posłuchamy cię (prawda???) :stuck_out_tongue:

Sam byłem prezenterem radiowym, a obecnie nadaje czasem dla znajomych na darmowych serwerach, podstawą jest dobry mikrofon i twoje umiejętności intonacji. Nic więcej, takie nagrywanie i puszczanie potem jest bardzo niepraktyczne.

Jesli już jednak się tak bardzo upierasz to zgodze się z przemówcami co do oprogramowania.

Sav32lite

tylko jest jeden minus - pracuje on tylko na plikach .wav