Czy istnieje program\mod przyspieszający do SA?

(dean999) #1

Czy istnieje program\mod przyspieszający SA?? Chodzi o to czy jest program który usuwa niepotrzebne detale. Wiem że do np. gta 3 był taki program który przyspieszał działanie gry poprzez usunięcie zbędnych detali. Ja jak narazie znalazłem mod usuwający detale w powietrzu takie jak chmury itp. ale chodzi mi o to żeby były usunięte detale także z ulicy\bloków itp. Czy istnieje taki program??

(mikber18) #2

nie slyszalem o niczym takim lecz http://www.google.pl powinno pomóc

pozdrawiam

(dean999) #3

szukałem w google ale nic nie znalazłem. Myśle jednak że skoro do takiej gry jak gta 3 takie coś wyszło to i pewnie do san andreas też jest

(Vickson) #4

Jeśli pamiętasz nazwę tego programu to wpisz w googlach, może znajdziesz cos podobnego. Ostatecznie popytaj i poszperaj na stronach fanowskich tej gry.

(dean999) #5

:? Boże człowieku naucz sie czytać czy ja napisałem że używałem takiego programu?? NIE więc niewiem jak mam sobie przypomnieć jego nazwe

(klopas) #6

mozna by było coś takiego zrobić ale byś musiał własnoręcznie zmniejszyć tekstury z np. 256x256 na 64x64...

przyspieszyło by to troche...

potem zrobić w 3d kwadratowe auta bez textur najlepiej i by miał mniej do myślenia czyli szybciej gra by chodziła...

PS. aut jest koło 300 (z tego co pamiętam :slight_smile: )

programu nie ma... jest taki programik co wykorzystuje plik dx9 i ma plik *.ini i tam można ustalić własną rozdzielczość...

ustawiłbyś 320x280 i juz :slight_smile:

(dean999) #7

Sam raczej niebęde ingerował w modyfikowanie gry. Ale przybliż mi coś o tym "programiku" jak to nazwałeś. Podaj jakieś info żeby poczytać o nim a najlepiej podaj nazwe.

(klopas) #8

LINK

wrzucasz do katalogu gta (tam gdzie exe)

zmieniasz w pliku resolution.ini

z

[MAIN]

Width=1280

Height=1024

na

[MAIN]

Width=320

Height=240

odpalasz gre i chodzi płynnie...

(dean999) #9

No niestety gra po twojej poradzie niedziała wogóle lub jeśli już sie uruchomi działa do momentu kiedy kończy sie ładowanie i powinna właczyć sie gra i pokazuje sie czarny ekran i nic więcej ;\ a kiedy coś nacisne to sie wyłącza do pulpitu

(Kamarinho) #10

Mod Sobeit

(dean999) #11

• taki opis znalazłem w google. Czyżbyś był cheaterem?? Powinieneś dostać za to ostrzeżenie :evil: