Czy istnieje program\mod przyspieszający do SA?

Czy istnieje program\mod przyspieszający SA?? Chodzi o to czy jest program który usuwa niepotrzebne detale. Wiem że do np. gta 3 był taki program który przyspieszał działanie gry poprzez usunięcie zbędnych detali. Ja jak narazie znalazłem mod usuwający detale w powietrzu takie jak chmury itp. ale chodzi mi o to żeby były usunięte detale także z ulicy\bloków itp. Czy istnieje taki program??

nie slyszalem o niczym takim lecz http://www.google.pl powinno pomóc

pozdrawiam

szukałem w google ale nic nie znalazłem. Myśle jednak że skoro do takiej gry jak gta 3 takie coś wyszło to i pewnie do san andreas też jest

Jeśli pamiętasz nazwę tego programu to wpisz w googlach, może znajdziesz cos podobnego. Ostatecznie popytaj i poszperaj na stronach fanowskich tej gry.

:? Boże człowieku naucz sie czytać czy ja napisałem że używałem takiego programu?? NIE więc niewiem jak mam sobie przypomnieć jego nazwe

mozna by było coś takiego zrobić ale byś musiał własnoręcznie zmniejszyć tekstury z np. 256x256 na 64x64…

przyspieszyło by to troche…

potem zrobić w 3d kwadratowe auta bez textur najlepiej i by miał mniej do myślenia czyli szybciej gra by chodziła…

PS. aut jest koło 300 (z tego co pamiętam :slight_smile: )

programu nie ma… jest taki programik co wykorzystuje plik dx9 i ma plik *.ini i tam można ustalić własną rozdzielczość…

ustawiłbyś 320x280 i juz :slight_smile:

Sam raczej niebęde ingerował w modyfikowanie gry. Ale przybliż mi coś o tym “programiku” jak to nazwałeś. Podaj jakieś info żeby poczytać o nim a najlepiej podaj nazwe.

LINK

wrzucasz do katalogu gta (tam gdzie exe)

zmieniasz w pliku resolution.ini

z

[MAIN]

Width=1280

Height=1024

na

[MAIN]

Width=320

Height=240

odpalasz gre i chodzi płynnie…

No niestety gra po twojej poradzie niedziała wogóle lub jeśli już sie uruchomi działa do momentu kiedy kończy sie ładowanie i powinna właczyć sie gra i pokazuje sie czarny ekran i nic więcej ;\ a kiedy coś nacisne to sie wyłącza do pulpitu

Mod Sobeit

• taki opis znalazłem w google. Czyżbyś był cheaterem?? Powinieneś dostać za to ostrzeżenie :evil: