Czy istnieje taka mozliwosc (program)

witam wszystkich mam maly problem chcialbym zrobic troche porzadku na twardym dysku i w systemie otoz czy jest mozliwosc wyzucenia roznych niepotrzebnych rzeczy z systemu 32 z programow ktore kiedys byly instalowane np.wersje testowe ograniczone czasowo jest to mozliwe poniewaz mam jeden program AnyDVd i chcialem go zainstalowac ale pokazuje sie komunikat iz moja licencja probna juz wygasla i mam kupic program lub ja wykupic u producenta ja mam orginal ale nic z tego wciaz to samo prosze o pomoc .Ps.nie jestem pewien czy akurat w system32 jest jakas data ze nie potrafie tego programu zainstalowac

Programy Typu Trial mają to do siebie, że podczasd pierwszej instalacji

wpuszczają do systemu datę. Najczęściej znajduje się ona w rejestrze systemowym. Nie wieżę jednak, że po domniemanym kupieniu pełnej wersji nie działa. No ale spóbuj tego

a) Usuń program

b) Usuń z rejestru nieprawidłowe wpisy, np: programem WinDoctor

c) Usuń ręcznie wpisy: AnyDVD.

d) Oprócz tego USUŃ z dysku wszystkie znalezione pliki AnyDVD

e) Zainstaluj ponownie program. :smiley:

usunolem wszystko co tylko znalazlem o any dvd w kompie i co sie okazalo program dziala bez problemow moze faktycznie jakies dane pozostajace po trialu blokuje pelna wersje cos jakby tegar ktory odlicza czas do konca wersji testowej,normalnie po skonczeniu wersji probnej program sie wyrzuca i ja tak bynajmniej mysle instaluje nastepny i tez powinien funkcjonowac ale tak nie jest dlaczego pominmy to a wrocmy do tematu czyli czy jest program ktory posprzatal troche w rejestrach i systemie 32 z niepotrzebnych juz wyinstalowanych programow