Czy jak kupie tuner tv to musz podpinac do niego antena?

Witam chce sobie zakupić tuner tv ale nie wiem czy bez anteny zadziała mam internet i chce ogladać tv w kompie ale co z ta anteną ?

Tuner TV to jest prawie jak telewizor tylko bez kineskopu/wyświetlacza, bo wykorzystuje monitor komputera do wyświetlania obrazu, czyli antena musi być podłączona.

cedar dobrze pisze, oczywiści najlepiej podłączyć kablówkę bo z powietrza to mało co ci będzie odbierać i w bardzo kiepskiej jakości.

Jeśli chcesz oglądać telewizję przez internet to do tego są odpowiednie programy i w takim wypadku tuner tv nie jest do tego potrzebny.

Jeżeli wskażesz mi taki program w którym będę mógł oglądać tvp1,2,reginalną , polsat i tvn , tv 4 , tvp sport , polsat sport i wiele innych kanałów “polskich” oczywiście wszystko w live to za darmo prześlę Ci mój TV.

Zbych1 , zachowaj sobie swój tv ale napiszę ci że wiele z tych kanałów można znaleźć w necie w postaci adresów strumieni które można za free oglądać w każdym programie który odtwarza strumienie, poza tym wymienione przez ciebie stacje są wymieniane na liście kanałów niemal wszystkich programów do tv przez neta (akurat te są najpopularniejsze) a takich programów jest mnóstwo (nie pamiętam ich nazw ale ostatnio używałem TV Ants).

Oczywiście nie gwarantuję że lista kanałów podawana na stronach tych programów będzie się zawsze zgadać z rzeczywistością, ale kupując kartę TV będziesz odbierać tylko to co ci ściągnie antena lub to co masz w kablówce jak podłączysz sobie ją pod tą kartę.