Czy jest jakiś "automat" tworzacy proste strony w

Witam wszystkich…

…czy ktoś zna sposób na automatyczne wygenerowanie prostych stron wypełnionych tylko tekstem i kilkoma linkami z anchor textem?

Chodzi mi o coś takiego jak proste programiki do wygenerowania kodu HTML i stronek galerii internetowej.

Chciałbym coś takiego znależć i zastosować do wygenerowania stron z jakimś tekstem, a w każdej z wygenerowanych stronek chcę umieścić linki z anchor textem do moich stron w celu lepszego pozycjonowania.

A jeśli nawet czegoś takiego jeszcze nie ma to czy ktoś by się podjął stworzyć i za ile?

Pozdrawiam

Tak. Człowiek zwany Webmaster.

Dzięki lazikar

…to bardzo dowcipna ale niezbyt pomocna odpowiedź.

A wydaje się że taki generator nie musi być zbyt skomplikowany. Wszak proste programiki np. do generowania galerii “dostają” wsadowy folder z fotkami i generują całą serię stron w html-u wraz z linkami i sprawną nawigacją pomiędzy tymi stronkami.

Wiec moje pytanie może nie jest pozbawione sensu. Mozna by zadać takiemu programikowi dość obszerny tekst wsadowy, zdefiniować linki do swoich stron z anchorem i zadać mu wygenerowanie np. 500 stronek. Potem taki komplecik zainstalować na wielu darmowych serwerach z obsługą php i w rozsądnym tempie dodawać sobie linki.

Wiec ponawiam pytanie a nawet myślę że moze jakiś rozbudowany skrypt by sobie poradził z takim zadaniem.

Widziałem stronke z dwoma milionami linków dodanych w kilkanascie dni i niech mi nikt nie mówi że to

wygenerował.

Pozdrawiam

Myslę że jednak bardzo pomocna. Taka odpowiedz zmusza do samodzielnosci. :slight_smile:

Pamietaj. Tylko to co zrobisz sam ma wartość. :slight_smile:

hmm

http://www.icpnet.pl/~pinio/index.php?go=tabmejk

http://kurshtml.boo.pl/skrypty/autoszablon.html

http://kurshtml.boo.pl/skrypty/generator.html

Dzięki polkO , ale nie o to chodziło. Conieco znam HTMLa i te generatory są dla mnie bezużyteczne.

Chodzi o coś co samo wygeneruje np. kilkaset stron i zapełni je np. tekstem kodeksu wykroczeń :lol:

A w dodatku połaczy te strony odsyłaczami wzajemnymi aby je Googlebot zaindeksował. Jeśli każda z tych zaindeksowanych stron będzie zawierała takze linki do moich stron które chcę wypozycjonować to już wszystko bedzie tak jak mi się marzy :twisted:

To ciągle nie to, ale dzięki za chęci. i pozdrawiam.

jantar2005 a powiedz mi ty, co ty chcesz dokładnie zrobić - to mi wygląda na to, że chcesz sprawić, żeby twoja strona uzyskała wysoką pozycję w wyszukiwarce dzięki lewym stronom. Muszę cię zmartwić, ponieważ takie zabiegi są wyłapywane i przynoszą odwrotny skutek

Witaj Monczkin

…no właśnie mniej więcej o coś takiego chodzi ale nie wiem dlaczego nazywasz to lewymi stronami. Chodzi o to żeby te strony były jak najbardziej “prawe”. Wstawiam tam całkiem legalny tekst, jak się bedę bardzo nudził to moze dodam parę fotek, i co można tym stronom zarzucić?

A że bedzie to promocja naszego np. kodeksu drogowego, czy wykroczeń to i cóż w tym złego? Całkiem przydatna i chwalebna przysługa dla poprawy bezpieczeństwa. :lol:

Ale oczywiście mogę się mylić, ale jeśli tak to chętnie się dowiem dlaczego takie działanie miałoby być “lewe” lub w inny sposób nielegalne.

Pzdrawiam

nie było użyte w sensie nielegalne etc. - chodzi o sposób, który dla mnie jest oszustwem - chcesz bowiem pozycjonować stronę przy pomocy innych zrobionych przez siebie (na zasadzie łancuszka) - poprostu uważam, że taki sposób jest nie fer. Taki sposób nie odzwierciedli prawdziwej pozycji… zresztą - powodzenia

Witaj Monczkin

…no niby masz rację, ale skoro tak to wszystkie tego typu działania (w tym takze i Twoje; bez urazy) są nie fair. Nie fair sa wszelkie systemy typu Linkor i całe mnóstwo innych.

Patrząc w ten sposób na zagadnienie, dojdzie sie do wniosku ze fair byłoby tylko linkowanie na zasadzie: znalazłem przypadkowo w necie strone która mi sie podoba, w dodatku zawiera podobne tematy jak moja więc bezinteresownie umieszczam u siebie linka do tamtej strony i jeszcze proszę o zgode tamtego webmastera. :o

Idąc dalej nalezy przyjąć ze wszelkie działania majace na celu podniesienie pozycji w wynikach wyszukiwania są nie fair. A idac jeszcze dalej nalezałoby wnieść inicjatywę ustawodawczą aby wszystkich pozycjonerów :x

A wracajac na ziemię chciałbym zauważyć że te wszystkie działania są tylko efektem narastajacej konkurencji. Każdy kto chce sie wysforować do czołówki w wynikach wyszukiwania posuwa się coraz dalej bo wymusza to na nim konkurencyjna strona. Aż w koncu rzeczywiście stajemy na krawedzi której przekroczenie oznacza SPAM. Jest to po części takze skutek wszechobecnej pogoni za mamoną.

Niestety dotyczy to nas wszystkich, bo ci którzy np. tutaj nie zagladają, są od tego zarzutu wolni.

Zauważcie Szanowni Koledzy i Adwersarze że skoro istnieje już nieformalnie zawód POZYCJONER tzn. że już

Pozdrawiam wszystkich działajacych nie fair :lol:

jantar2005 dlaczego piszesz, że Monczkin działa nie fer ? :? To, że napisał prawdę jest nie fer ? Sorki ale jeśli wpisze coś w wyszukiwarke i znajde kilka twoich takich samych stron to się trochę zdenerwuje… A nie fer jest to, że chciałbyś wręcz zadusić inne strony swoją.

pamiętaj, że konkurencje wygrywa i tak zawsze najlepszy

jantar2005 nie do końca chyba mnie zrozumiałeś :slight_smile:

ja sam na swojej www dodaję strony innych jak mi się spodobają - chodzi o sposób “sztucznego zalewu”

zresztą - przedstawiłem tylko swoje zdanie :smiley:

tak czy inaczej powodzenia

Witaj diegoo

Monczkin nie potrzebuje adwokatów, ale skoro już “wyskoczyłeś” to zauważ że w temacie tego topicu prosze o podpowiedź ewentualnie stworzenie programu do…

W odpowiedzi Monczkin pisze:

Zauważ przy okazji ze pisze nie na temat. Bo ja w tym temacie nie proszę o moralne oceny działań związanych z pozycjonowaniem ale o pomoc w pozycjonowaniu.

Zauważ też że do tego momentu inni wypowiadali się na temat. Dopiero Monczkin skierował topic na boczny tor i inny temat, a ja głupi dałem sie w to wciągnąć. Ty niestety też piszesz nie na temat diegoo

Nie bez znaczenia jest tez fakt ze Monczkin podobnie jak większość innych (także ja) stara sie pozycjonowac własną stronę korzystajac nawet z tego Forum. Kiedy sprawdzisz Link Popularity Jego stronki

to szybko sie zorientujesz ze linki prowadzące do jego strony (a one najlepiej pozycjonuja) pochodza niemal wyłacznie z tego Forum. Dalej nie sprawdzałem bo mnie to nie interesuje, ale takze dlatego ze nie widzę w tym niczego zdrożnego.

Jednak ja w przeciwienstwie do Monczkina nie piszę że to lewe działania, oszustwo albo nie fair.

Następna ciekawostke znajdziesz w meta tagach Jego strony. Np. w keywords umiescił

To pozwala przypuszczać że na Jego stronie znajdziemy wiele informacji o USA, Wrocławiu, klimatologii itp. Oczywiście nic z tych rzeczy; strona traktuje o zupełnie innych sprawach i może takie działania pozycjonujace Monczkin określił:

ale pod moim adresem

A więc szanowny Panie Moderatorze Monczkin ; jesteś wyjatkowym hipokrytą. I nim znów mi zablokujesz dostęp do tego Forum na 24godz. a potem niby to zapomnisz mi odblokowac to sprawdź najpierw w słowniku znaczenie “tego trudnego słowa” :lol:

A Szanownemu Panu Adminowi sugeruję aby takich ludzi nie mianować Moderatorami bo na to po prostu nie zasługują i wprowadzają na Forum wielkie zamieszanie i obrażają ludzi nazywając ich działania oszustwem itp. Wszak w ten sposób obraził tysiace Webmasterów którzy stosuja przeróżne metody pozycjonowania. Lepsze i gorsze ale Monczkin nie ma prawa ani mnie ani nikogo innego nazywać oszustem. A jeśli ma takie prawo jako moderator to najpierw siebie musi tak nazwać.

Pozdrawiam wszystkich Userów tego Forum,Pozycjonerów, Webmasterów, Adminów i Moderatorów (-1) :lol:

jantar2005 szanowny kolego

strona jest w ciągłej rozbudowie i z czasem jest ona aktualizowana

jest to strona dodana w profilu, tak jak i każdego innego usera tego forum jeśli taką zamieścił, tak że zarzut o wykorzystywaniu dp do tego celu jest… nie do końca słuszny

pojawiają się linki do tego adresu, gdyż zamieszczając obrazki wklejane na forum wrzucam na własny serwer

widocznie nie wyraziłem się jasno - chyba jest różnica w pozycjonowaniu stron www umieszczając do istniejących i egzystujących stron, a nie tworzenie sztucznych tworów służących tylko i wyłącznie do tego celu. I takie przypadki uważam za takie jak napisałem - chcesz, nie widzę problemu.

to może zainteresujesz się dokładniej linkowaniem mojej strony, a zobaczysz, że są tam odnośniki do innych stron i na paru, które tam się znajdują również są odnośniki do mojej.

A co za tym idzie, strony, gdzie są odnośniki do mojej, mają również odnośniki do innych stron - i tak powstaje cała siatka… Lecz strony te mają swoich autorów i były stworzone w innych celach, niż poprawianie sobie pozycjonowania…

słowa kluczowe, które zamieściłeś z mojej strony odnoszą się do “całokształu strony” i są powiązane z tematyką i trescią zawartą na stronie - i tak np USA - odnosi się do zdjęć mojego promotora, który uczestniczył w konferencji w Stanach Zjednoczonych - jest gdzieś zapisane, że słowo kluczowe musi się odnosić do treści tekstowej ??

wydaję mi się, że odnosi się to wszystkich mediów jakie są zamieszczane w sieci

podobnie jak hasło Wrocław - jakbyś popatrzył dobrze jest tam link do strony http://www.wroclaw.pl/ etc. tak więc nie widzę tam słów, które “oszukują internautów”

daruj sobie takie argumenty - są dziecinne, tym samym sugerujesz, że tak robię więc tym samym rzuciłeś oszczerstwo względem nie - używając Twojego toku rozumowania

no cóż

http://pl.wikipedia.org/wiki/Hipokryta

jeżeli na podstawie na podstawie tego tematu sugerujesz, że jestem hipokrytą… no cóż. Przykre, że niektórzy na podstawie wyrwanych kontekstów (mam na myśli posty w tym temacie w odniesieniu do całokształtu pracy na forum) i nie zrozumieniu przesłania postu wyciągają takie wnioski.

takie rzeczy drogi kolego możesz zgłosić administracji. Twoje uszczypliwości są poprostu niesmaczne. Na szczęście mianowanie, czy odwoływanie moderatorów nie leży w Twojej gesti

Jeżeli poczułeś się urażony to wiedz, że nie miałem takiego zamiaru i jeśli cię to tak zabolało to PRZEPRASZAM. Dodam, że nie nazwałem Cię oszustem, tylko działania jakie chciałes podjąć.

W przeciwieństwie do Ciebie - ja pozdrawiam Ciebie

Szanowny Panie Kolego diegoo

…nic do Ciebie nie mam i nie denerwuje się kiedy ktoś się włącza do dyskusji. Zawsze z takich rozmów cos sie moze konstruktywnego urodzić. Napisałeś - słusznie zresztą że:

Ale te inne sposoby to właśnie wszelkiego rodzaju metody pozycjonowania. Liczenie na to że inni nie zastosują żadnych metod pozycjonowania jest po prostu dziecinną naiwnoiścią (bez urazy) skoro juz z tego powstał nieformalny zawód. Czy jest ktoś kto to potrafi powstrzymać?

No chciałbym ale to (kolejne trude słowo Monczkin ) UTOPIA :lol:

A skoro tak, to niechetnie, ale staję do tego wyścigu szczurów.

Piszesz też

i tu Cię chyba zaskoczę ale we wszystkich moich wypowiedziach w tym topicu są opisane fakty dowodzące że coś takiego istnieje. Na PW też dostałem posty w których jest np. opisany prosty skrypt PHP który potrafi szybko wygenerowac tyle ile mu zadasz stron PHP. Na przykład 5000 :lol:

Jestem przekonany że większość wyżeraczy piszących na tym Forum zna takie i tym podobne skrypty i programy ale żaden z nich ich nie ujawni, bo sami je stosują do pozycjonowania. Myślę że takie skrypty wielu z nich stworzyło na własny użytek i w takim samym celu jak ja chce zastosować. I tu ich rozumię, ze ich nie upubliczniają. Po co sobie mają sami wzmacniać konkurencję.

Ja w swej naiwności sądziłem ze znajdzie się ktoś i podzieli sie owocami swojej pracy.

I ku mojemu zdziwieniu…nie myliłem się. Są ludzie którzy pomagaja innym i sami mogą oczekiwać pomocy w innych tematach.

Poniewaz jednak jest to skrypt autorski, to nie mogę go upubliczniać. Jest to klasyczny przykład naleznej ochrony praw autorskich.

diegoo kiedy w podpisie swego posta piszesz:

, to czy przypadkiem mi nie ublizasz?

Pozdrawiam :snipersmile:

tutaj zaczyna sie przekraczanie granicy :twisted:

zaczynasz się robić poprostu beszczelny i nie pozwolę sobie ta takie teksty w stosunku do mnie czy innych userów

EOT

:x :x :x