Czy jest konieczna reinstalacja systemu

Witam

Oddałem płytę to naprawy gwarancyjnej Abit IP5-E. Najprawdopodobniej padł bios. Mam pytanko czy jest konieczna reinstalacja systemu gdy zamontuje taką samą płytę (w grę wchodzi ta sama z nowym biosem lub fabrycznie nowa). Na dysku c mam Viste a na dysku d mam Xp.?

Poza tym jak myślicie jest jakaś szansa że dostanę płytę nową.

Raczej nie ja jak dawałem pc do modernizacji w serwisie i wtedy właśnie miałem wymieniane wszystkie podzespoły poza dyskiem i nie musiałem reinstalować systemu tylko pousuwać stare sterowniki i zainstalować nowe :wink:

nie, nie będziesz musiał robić reinstalki systemu :wink:

a i nie musiałbyś robić reinstalki nawet gdyby ci dali inną płytę główną na tym samym chipsecie :wink:

no nie wiem, chociaż nie sądzę że będzie chciało im się wymieniać kostkę z BIOS’em więc może ci dadzą nową płytę;)

Dzięki za odpowiedz to trzeba czekać Ciekawe jak długo to potrwa bo płytę reklamowałem 12.08.2008 tego też dnia była wysłana do serwisu. Na naprawę mają niby 14 dni roboczych.

Nie trza reinstalcji, ale będzie trza od nowa aktywować system poprzez automatyczne aktywowanie, przynajmniej Ja tak miałem, bo Mi firma wymieniła na nowszą płytę główną.