Czy jest może jakaś nowsza wersja przeglądarki od IE 9?

(Darom82) #1

Chciałem się Was zapytać, czy jest może jakaś nowsza wersja przeglądarki Internet Explorer niż IE 9 ? Bo słyszałem, że podobno jest Internet Explorer 10 tylko nie wiem skąd tę wersje pobrać i czy ta wersja jest po polsku ? Używam windows 7.

(rgabrysiak) #2

Cześć

Owszem jest IE10 dla Windows 7 ale to wersja testowa, przeczytaj.

Kiedy będzie wersja stabilna tej przeglądarki dla tego systemu tego nie wiadomo.

Jak na razie IE10 w wersji stabilnej jest tylko w Windows 8.

(MrBeckham666) #3

dokładnie wersje RC bodajże można pobrać ze stronki mocrosftu.

ale i tak IE według mnie nie jest dobry wyborem.

lepiej zainstalować chrome bądz firefox ewentualnie operke.

(Karaslbn) #4

ja zainstalowałem u siebie 10 na Win 7 64 lepiej mi się jej używa niż FF jedynie brak adblocka to minus znalazłem jakiś odpowiednik ale ma ograniczoną ilość zablokowań dziennie i wróciłem na FF dopóki nie znajdę czegoś bez ograniczeń. Z resztą wielokrotnie czytałem na różnych serwisach poświęconych tematyce IT że 10 ma lepsze zabezpieczenia od “popularnych” przeglądarek, to nie 6 gdzie mieli monopol i olewali aktualizacje.

Zawsze możesz odinstalować wypróbowanie przecież nie boli…

(falcon89) #5

Tu możesz pobrać http://windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/downloads/ie-10/worldwide-languages

(Darom82) #6

To też tylko wersja testowa prawda ? na stabilną trzeba jeszcze chyba zaczekać.

(falcon89) #7

To jest wersja testowa, innej niema dla Windows 7 (możesz zainstalować i sprawdzić, jak ci się nie spodoba lub będzie miała błędy to odinstaluj).

Niestety już trochę czekamy i jeszcze poczekamy (nic nie słychać o wersji stabilnej).