Czy jest możliwość zmiany wymagań Gothic 3


(Paters0n) #1

Mam pytanie czy była by taka możliwość aby dopasować wymagania Gothic 3 do tego typu sprzętu :?: :!:

:arrow: AMD Athlon XP 1700+ 1,47 GHz 512 MB RAM

Gra mi chodzi i wg. ale się lekko podcina choć myślałem że wg się nie włączy :stuck_out_tongue:

Będę kupował nowy komputer ale dopiero za rok ;/ :?


(Robert Zgrzebnicki) #2

Nie ma takiej możliwości. Możesz zmodernizować sprzęt, zoptymalizować system, obniżyć poziom detali w grze itd. Ale to na nic, bo masz słabego pc, a Gothic 3 jest grą o tragicznej optymalizacji. Nie pozostawię Ci złudzeń - na każdym komputerze będą mikroprzycięcia. Taki urok trzeciej części Gothica.


(Onegumas) #3

Jedyne co możesz zrobić to możesz ściągnąć najnowszego community patch, chyba w wersji 1.71. Powinno to poprawić płynność. Ja na swoim sprzęcie mogłem grac na max, choć w zamieszaniu to fps-y spadały poniżej 25...Gra jest słabo zoptymalizowana. Kup sobie Risena jeśli spełniasz minimale.


(Robert Zgrzebnicki) #4

Community Patch jest już w wersji 1.73 (instaluje się go na czystą grę bez wcześniejszych wersji patcha). To prawda, wiele poprawia, ale nie jest lekarstwem na wszystko.


(Paters0n) #5

Dzięki za pomoc wypróbuję tego Patha 1.73


(klopas) #6

u mnie na radku HD 3850 na low detalach przy 640x480 miałem 20fps i ścinki co chwilę... przy high detalach (zrestartowałem grę) przy 1680x1050 było... 15fps i też co chwila ścinki... programiści chyba skompilowali kod źródłowy bez testowania i wypalili na płytach albo odpalali tą grę na sprzęcie NASA...


(Robert Zgrzebnicki) #7

Wydawca (JoWood) ich poganiał z premierą i wyszła z tego kupa.


(krzysiekx) #8

Najnowszy patch a nie będzie się tak często wieszał.