Czy jest możliwość zmiany wymagań Gothic 3

Mam pytanie czy była by taka możliwość aby dopasować wymagania Gothic 3 do tego typu sprzętu :?: :!:

:arrow: AMD Athlon XP 1700+ 1,47 GHz 512 MB RAM

Gra mi chodzi i wg. ale się lekko podcina choć myślałem że wg się nie włączy :stuck_out_tongue:

Będę kupował nowy komputer ale dopiero za rok ;/ :?

Nie ma takiej możliwości. Możesz zmodernizować sprzęt, zoptymalizować system, obniżyć poziom detali w grze itd. Ale to na nic, bo masz słabego pc, a Gothic 3 jest grą o tragicznej optymalizacji. Nie pozostawię Ci złudzeń - na każdym komputerze będą mikroprzycięcia. Taki urok trzeciej części Gothica.

Jedyne co możesz zrobić to możesz ściągnąć najnowszego community patch, chyba w wersji 1.71. Powinno to poprawić płynność. Ja na swoim sprzęcie mogłem grac na max, choć w zamieszaniu to fps-y spadały poniżej 25…Gra jest słabo zoptymalizowana. Kup sobie Risena jeśli spełniasz minimale.

Community Patch jest już w wersji 1.73 (instaluje się go na czystą grę bez wcześniejszych wersji patcha). To prawda, wiele poprawia, ale nie jest lekarstwem na wszystko.

Dzięki za pomoc wypróbuję tego Patha 1.73

u mnie na radku HD 3850 na low detalach przy 640x480 miałem 20fps i ścinki co chwilę… przy high detalach (zrestartowałem grę) przy 1680x1050 było… 15fps i też co chwila ścinki… programiści chyba skompilowali kod źródłowy bez testowania i wypalili na płytach albo odpalali tą grę na sprzęcie NASA…

Wydawca (JoWood) ich poganiał z premierą i wyszła z tego kupa.

Najnowszy patch a nie będzie się tak często wieszał.