Czy jest Neostrada 4 Mb/s?

witam , chciałbym się spytać czy istnieje oferta Neostrady 4 mb’s :?: Bo nie ich stronie nie ma , jest 1 , 2 , 6. Właśnie kończy mi się umowa z neo ( mam 1 mb’s ) i nie wiem co zrobić , bo w sumie zostać przy 1 mb to lipa jak na te czasy , znów dwa to trochę za mało , a 6 za drogo ( przepraszam że tak wybrzydzam ) Pozdrawiam.

Jeśli nie ma na stronie neo 4mb, to takiej oferty nie mają. :frowning:

W TP 4M nie ma, możesz spróbować w innej firmie, gdzie są 4M za te same pięniądze co np. 1M czy 2M w TPSA,

To już lepiej wziąć to 6 Mb, ale płacisz jak za zboże. Zorientuj się czy w Twojej okolicy nie ma UPC, albo innej uznanej kablówki.

Skoro kończy Ci się umowa to najlepiej rozejrzyj się za jakimś innym dostawcą. Jeżeli zostaniesz przy TP to przed podpisaniem umowy upewnij się, czy jest możliwość podłączenia u Ciebie szybszego łącza. Rok temu przedłużyłem umowę z TP po czym okazało się, że fizycznie nie ma możliwości podłączenia i zostałem bez neta, bo żeby wrócić do poprzedniej prędkości było trzeba podpisać nową umowę. Na marginesie dodam, że teraz mam radiówkę 8Mb/s za niecałe 70 zł i faktycznie tyle śmiga bez jakichkolwiek problemów. Polecam alternatywy, TP to nie jest dobry wybór

ok

Ale pamiętaj ze “alternatywy” bywają gorsze od tego co masz. jak bierzesz dłużej niż na rok to wychodzi trochę taniej. Lipa czasz masz bo na jesieni będą nowe ceny, ale przez podwyższ-kę VAT to wszystkie plany na tańsze rzeczy pewnie w łeb wezmą:(

Witam , wybór jednak padnie na Neostradę ( z 1 mb’s na 2 mb’s na rok ) Ale mam do was pytanie , jaką będę miał max prędkość pobierania przy 2 mb’s ? bo przy 1 mb’s mam 120 kb’s , i czemu szybkość transmisji od komputera ( przy 2 mb ) będę miał 256 kb’s , taką samą jak w 1 mb ( tak pisze na ulotce ) Pozdrawiam i dziękuję.

PS: Chciałbym dodać że przy neo w ciągu lat miałem tylko raz problem , ale to miało wszyscy użytkownicy neo jak padł nie dawno server.

Przy łączu 2Mbit będziesz miał maksymalną prędkość pobierania 2048kbps, a maksymalną prędkość wysyłania 256kbps - bo taką mają ofertę. Wyniki w takiej postaci uzyskasz tutaj:

http://speedtest.pl/ .

Też mi się umowa kończy, już mnie atakują, i przechodzę do Orange - 6 mb/s w takiej samej cenie jak w tp :wink:

Witam , otóż decyzja padła na internet orange Freedom Pro 2 mb ( nie ja go wybrałem ), i mam pytanie , jakie będę miał IP , zmienne czy stałe :?: i czy z tego można zrezygnować :?: bo na ich stronie pisze że można wypróbować przez 30 dni i zrezygnować , ale w moim wypadku została podpisana umowa i jeszcze jedno takie pytanko limit 3 gb dziennie to na wszystko :?: na maile na otwieranie stron itd ( pytam bo sie nie znam )

Wziąłeś radiowy internet? Nawróć się, póki się da, to najgorsze co może być. Skoro miałeś neo, to musisz i mieć dostęp do innych operatorów.

Z tego wnioskuje ze to to: http://www.orange.pl/portal/map/map/int … reedom_pro

Tylko tu max 1Mb/s jest,

3Giga to nie dziennie, a miesięcznie! :stuck_out_tongue:

Witam , przepraszam z nerwów się pomyliłem , to jest dostęp do internetu za pośrednictwem linii telefonicznej( Orange ) i tu jest 2 mb’s , ale tutaj pisze że

limit pobierania danych jest bez ograniczeń , tak :?: I jeszcze jedno pytanie , czy możliwe jest że np: otwieranie stron czy pobieranie , może byc wolniejsze niż 2 mb’s ? ( nie zależnie od serwerów ) np: jednego dnia otwieranie stron będzie z prędkością 1 mb’s zamiast 2 mb’s ? , czy są możliwe takie sytuacje.

No to niezła pomyłkę zrobiłeś !!

I tu nie ma rezygnacji już bez kosztów.

Internet masz do 2Mbps strony działają różnie tak jak na innych stronach, zalezy od serwera danej strony czy twoje łącze nie jest przeciążone w danej chwili itp

Ale ogólnie tak jak w neostradzie jest, że zazwyczaj jest ta prędkość, czy w Orange jest tak, że to x mb/s jest tylko z nazwy?