Czy jest program który odczyta nadpisane dane?

Przez przypadek skasowałem dla siebie bardzo ważne dane kontaktowe itd, a nie wiedząc o tym trochę pracowałem i m.in. skopiowałem inne pliki na ten dysk. Po odzyskiwaniu pierwszych skasowanych plików przy pomocy Pci File Recovery duża część poczty była niedostępna do odczytu, a i również archiwum gadu gadu jest nadpisane w całości. Jeżeli ktoś wiedziałby czy wystarczy do tego jakiś program czy potrzeba iść z tym do laboratorium odzyskiwania… byłbym bardzo wdzięczny.

Podobny temat już był!

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=133350&highlight=

Nie chodziło mi o program który odzyska mi skasowane dane - takim programem już się zajmowałem, niestety nie pomógł wiele - ponieważ duża część danych została nadpisana. Chodziło mi o to, czy jest program który będzie w stanie odczytać dane które pierwotnie były skasowane a później na klastrach skasowanych plików zostały zapisane inne pliki - wszystkie programy jakie na razie sprawdziłem miały tylko odczyt tego co było skasowane i nie nadpisane. Czytałem ten m.in. ten topic wcześniej i używałem tego programu. :]

Obawiam się, że nie ma takiego programu bo zazwyczaj jest tak, że nadpisanie danych uniemożliwia ich odzyskanie (na tej zasadzie działają programy uniemożliwiające odzyskanie danych).