Czy jest sesn używania aqq?


(master of disaster) #1

Witam!

Czy jest sens używania komunikatora aqq, gdy wszyscy moi znajomi mają gg..?

Zainstalowałem najnowsze aqq zaimportowałem listę, gg i jak na razie podoba mi się, ale i tak jestem przyzwyczajony do gg :x .

Czyli ogólnie aqq używam do pisania na gg... Jest sens ?


(Danielm86) #2

Jeśli ty nie widzisz sensu, to nie widzę przeszkód, by wrócić na gg. Zresztą z czasem namówisz znajomych na zainstalowanie AQQ i przejście na sieć jabber.


(PaPuX) #3

Oczywiście że jest sens.GG jest niewygodne, niestabilne i pełne reklam. Do tego monopol i chęć wyłudzenia pieniędzy na zwykłym użytkowniku.

Osobiście jestem wrogiem protokołu jak i komunikatora GG. Używaj AQQ


(Binio21a) #4

Jak najbardziej jest sens! Ja AQQ cenię za znacznie mniej natarczywych reklam (tylko 1 banner w oknie rozmowy), wiele przydatnych wtyczek, fajny wygląd (dodatkowo z neta można zassać wiele kompozycji i emotikonek do aqq), stabilność i szybkość działania, bardzo szybką pomoc i przede wszystkim obsługę wielu sieci (sieć gg jest naprawdę denna i niestety najpopularniejsza w Polsce :frowning: , porównanie http://aqq-pomoc.info/sieci/141-obsluga-sieci).


(rogacz) #5

Nie cfaniakuj z reklamą aqq :stuck_out_tongue:

Ja nie używam aqq a kiedyś używałem go z 3 miesiące, ale mój komp: 2 rdzenie, 3gb ramu, geforce 9600 i xp zwalniał ostro, wywaliłem i było normalnie. Ostatnio testuje WTW komunikator ascetyczny, aczkolwiek niema w ogóle reklam i nie dorzuca adware jak aqq :wink:


(Binio21a) #6

AQQ i zasobożerność? Co powiedzieć w takim razie o "wypasionym", nowym gg :x

Polecam http://aqq-pomoc.info/test-komunikatorow/128-test-aqq-gg


(Chosen) #7

Także polecam AQQ jest tez kilka fajnych, przydatnych wtyczek i w pełni obsluguje ten protokół gg ;/ niestety jest to u nas i tylko u nas monopol :slight_smile:

Nasz Piratz DP :)