Czy jest tu jakiś fachowiec?

(Piter1114) #1

...witam Wszystkich! i nie będę ukrywał ,ze chodzi mi o GG..:slight_smile:

po problemach z instalacją na XP udało się:slight_smile: ale na jakiś czas....

i znowu nic nie działa..:frowning: przywróciłem obraz dysku ghostem 2003 i to samo..:frowning: nie działa, (obraz dysku utworzony z działającym GG) i co Wy na to? teraz mam pytanie do specjalistów..:slight_smile: czy mogłem zablokować coś w biosie? wszystkie ine powody wykluczam...

pozdrawiam!

(Rafi) #2

a może byś wyjaśnił co tam szperałes w tym biosie??

(Piter1114) #3

...ustawiałem lepsze ustawienia dla pamięci, i nie sądzę by to było przyczyną...ale w dyskusji dot. GG czytam ,ze ktoś ma taki sam problem..:slight_smile: czyli problem z instalacją pod XP (uptade win. nic nie dało) a potem jesli sie uda, "status niedostępny" hmm... pozostaje mi czekać?

(może nowa wer.GG)...

(lazikar) #4

A jaką masz w tej chwili. Ja bym raczej radził starszą wersję. :smiley:

(Vojtz) #5

Mam zainstalowaną wersję GG 6.0 i nie ma problemu pod XP. Ale ostatnio zainstalowałem Tlen 5.11.11 ponieważ mam kontakty w tym komunikatorze i nie chcę z nich rezygnować. Tlen obsługuje także numery GG więc teraz mam jeden komunikator który łączy rozmówców z Tlenu jak i GG.

(Piter1114) #6

...hmm, cos w tym jednak jest, po zaistalowaniu GG 6.0 jest OK..:slight_smile: ale to nie rozwiązuje problemu... trafi się on zapewne innym..:frowning: więc moze jakiś post do twórców programu? instal updat'a nic nie daje, więc po co to info na oficjalnej stronie GG?

(fiesta) #7

Tylko czemu te uwagi tutaj ?? A nie na oficjalnej stronie GG ??

Ewentualnie zrób to sam może akurat Tobie się to uda. Bo mi jak na razie nie udało sie uzyskać żadnej pomocy ze strony autorów programu !!

(Piter1114) #8

hmm... nie rozumiem tej uwagi, "dlaczego tutaj" sądziłem ,że od tego jest takie forum , by wymieniać poglądu i próbować je rozwiązywać..:slight_smile:

więc moze pogadamy o pogodzie? (zartowałem, sorry)

pozdrawiam!

(Vojtz) #9

Którą wersję miałeś zainstalowaną ? ( tą nie działającą )

(Piter1114) #10

...miałem zainstalowaną najnowszą wersję, ze stony GG, wiec powinno być OK , wszystko to na nowy system z updatem full, a zaraz potem nowego GG i............. klapa, juz komunikator nie ruszył..:frowning:

(wczesniej nie robiłem update win. tylko nakładki np. na blasera i najnowsza wersja GG działała!) dziwne...