Czy Kasperczak słusznie soztał wyrzucony z Wisły?

(Minio Dp) #1

Co sądzicie czy po odejściu Kasperczaka i przyjściu Liczki Wisła będzie lepiej grać?? Czy słuszną decyzję podjął prezes Cupiał??

(Carolin6) #2

Jak najbardziej !!

(Asterisk) #3

Skąd ta pewność :smiley:

(Marsmo) #4

Zdecydowanie nie! :evil: :evil: :evil:

Wiem, co mówię - bo mieszkam w Kraku! :twisted:

Ruchawa kibiców w mieście już jest zauważalna! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Najlepiej to kupić kolejnego "cieńkiego Bolka"; pst... "czeskiego Bolka"! :twisted:

Gratulacje dla Cupiała! :drinking: :drinking: :drinking:

(Duch) #5

jakiego bolka... :expressionless:

co to za trener, który nie potrafi umotywować drużyny na pułap gruziński!!

to jest wstyd i hańba żeby drużyna, która w lidze polskiej gra jak z nut nie potrafiła ograć druzyny, która cudem uniknęła degradacji do drugiej ligi norweskiej!! albo drużyny z gruzji!! już wtedy Kasperczak miał polecieć !!

(Asterisk) #6

Sytuacja nie jest tak oczywista - nie podoba mi się

twierdzenie, że zawsze tylko trener jest winien

.

Moze to coś da do myślenia

Nie znasz tego powiedzenia ?

(Duch) #7

powiedzenie znam, ale stwierdzenie, że Werner Liczka jest "cieńkim Bolkiem" wywołuje u mnie ból brzucha... ze śmiechu!!

to, że Wisła osłabi się kadrowo to też oznaka, że coś w tym klubie się kończy i coś zaczyna się nowego!! z resztą dla Maćka to już ostatni dzwonek (albo gwizdek) żeby zacząć grać w prawdziwą piłkę, a nie tylko kopać gole drużynom, które nie płacą za wodę i prąd na stadionie :stuck_out_tongue:

uważam, że Cupiał podjął bardzo dobrą decyzję dziękując Heniowi za pracę z Wisła SSA!! a czy Liczka okaże się godnym następcą to jest już temat dla zupełnie innej bramki!

(Asterisk) #8

1 - I dlatego trener musi odejść

2 - A koszty zwolnienia - kontrakt Kasperczaka

dość jasno to precyzuje.

Zresztą ten komunikat, to tylko komunikat - nie

zwolnienie z pracy

(Del15piero) #9

Kasperczak mógł jeszcze zostać

(Dragonlnx) #10

Głosowałem Na Nie

(Minio Dp) #11

według mnie Kasperczak dobrze że odszedł bo Wisła grała kiepsko. Niektórzy mówia że powinien zostać , ze względu na sukcesy w pucharze UEFA. Jednak po tym czasie wisła stała się jeszcze gorsza( mecze z Valerengą i Dynamem). Także ten okres w Wisle Kasperczaka jest nie udany dla klubu ,bo zamiast ewoluować, grać w lidze mistrzów itp. cofnęli się. Nie dziwie się włodarzom Wisłły bo taki zespoł jak oni nie powinni swiętować sukcesów tylko w lidze polskiej.

(Chees) #12

To nie była wina trenera że Wiśle nie szło. Druzyna wkładała zbyt mało sił w każde spotkanie. Tak jakby nie było motywacji!

(Minio Dp) #13

racja, ale za niepowodzenia drużyny zawsze odpowiada trener

(Asterisk) #14

A to jest chore :smiley:

(Minio Dp) #15

z tym też się zgadzam ale zawodnik bardzo rzadko ponosi odpowiedzialność za grę zespołu- prawie zawsze wszystko spada na trenera- tak jest w tym przypadku

(Rafi) #16

Praca trenera nie tylko polega na tym że wybiera skład i mają grać.Powinnien umotywować zawodników przed meczem.Powinnien stworzyć zgrany zespół.

A jesli chodzi oto czy jestem zaskoczony to głosowałem na TAK. Jedynie co bym zmienił w tej chwili w Wisle na miejscu pana Cupiała to zatrudnił jakiegoś człowieka który by był odpowiedzialny za transfery(podobno jest już zatrudniony Grzegorz Mielscarski))ponieważ ostatnio "Henio" nie miał nosa do transferów.

(fiesta) #17

Szczególnie wiele ma do powiedzenia trener wtedy kiedy zawodnicy poza jego plecami sprzedali mecz albo dzień wcześniej zrobili sobie bibę :smiley: :smiley: :smiley:

(Duch) #18

to już szczególnie powinien wylecieć na zbity pysk jesli zawodnicy "grają" za jego plecami!! znaczy to tylko tyle, że nie nadaje się do pracy trenera!! :PPP

(Rafi) #19

Często jest tak że to właśnie prezesi czy trenerzy sprzedają mecz po to aby w przyszłości mozna by było wzmocnić zespół.

(Tomi15 15) #20

uwazam ze kasperaczak zostal slusznue wyrzuciny juz sie dosc napracowal:)