Czy Kasperczak słusznie soztał wyrzucony z Wisły?

JA se zagłosowałem na to że mnie nożna piłka nie interesuje chociaż mogłem też zaznaczyć tak bo wisła dobrze gra i tam mi sie coś obija o uszy i moim skromnym zdaniem jakby były tylko głosy na tak i na nie to bym se zagłosował na TAK jakieś żule to wczoraj z wieczora komentowały pod sklepem to słyszałem :badgrin: :3majsie: trzymcie sie

Umówmy się, że jest tak: Dinamo Tbilisi poszło się bujać, ale w naszej Lidze - Wisła jest, i zawsze była maestro!

A Sz.p. Werner Liczka kombinował i z Polonią , i z Górnikiem… i jego efekty są raczej mierne… :twisted:

No tak - żeby nie było, że za plecami - to proponuję towarzyszyć zawodnikom nawet przy “siusianiu” + dodatkowe zabezpieczenia ingwilacyjne z ramienia prokuratury! :twisted:

Czyli: obowiązkowy podsłuch na wszystkich używanych mediach + 5-ciu kapusiów w cywilu i obowiązkowo trener - jako śledczy 24/h! Może to częściowo pomoże… :twisted:

O naiwności! :lol:

Oczywiście wszystko jest ironią, bo jak inaczej na takie dictum! :twisted:

Mówiło się kiedyś że Trener Groclinu Dusan Radolsky kontroluje zawodników na każdym kroku

Zdecydowanie nie.Wedlug mnie on bylo bardzo dobrym trenerem.Wyniki polskich pilkarzy byly teraz coraz lepsze wiec…

Powinni teraz zatrzymać Kasperczaka ale nie na stanowisku trenera tylko znaleść mu jakąś nową fuche.Np. jako scout albo bankier informacji o przeciwnikach.

wątpir żeby Kasperczak się na to zgodził :? , myśle że jest bardziej ambitniejszy

Nie chodzi o to że był cwaniak ważne jest aby drużyna dobrze grała. A jak teraz przy nowym trenerze Wiślacy będa grali gorzej ?? To co powiesz że chcesz znowu Kasperczaka. Moim zdaniem takie komentarze są nie na miejscu :?

Powyższe posty, jako zdecydowanie wykraczające

poza ramy topicu, zostały skasowane.

Proszę takie sprawy wyjaśniać na PW, a nie publicznie.

słyszeliścvie o cyrku jaki dzisiaj był na konferencju prasowej Wisły??

Kasperczak na nią przyszedł i Pan Basałaj zakonczył ją ze względu na Heńka. Ludzie co oni w tej Wiśle wyprawiają…

Szkoda słów :x