Czy Kasperski lub G Data skanują pliki ".rar"

Mam zamiar kupić G Data’ę lub Kaspersky’ego i niewiem czy te programy usuwają złośliwe oprogramowanie z plików “.rar”?? czy ctylko je wykrywają tak jak to robi Norton?? Chodzi mi o najnowsze wersje

kaspersy-ego i G Data-y. Prosił bym o ak najszybszą odpowiedź. Z góry dzięki.

Raczej tak, ale jakie to ma znaczenie? Jak wykryje ci wirka w .rar. wchodzisz w lokalizację, i usuwasz archiwum, trwale, i po problemie :wink:

Czy ktoś pytał co polecasz?

OT - kosz.

tylko są takie pliki jak (ustawienia lokalne) do których nie mam dostępu a tam u mnie często wchodzą wirusy. ale nadal nie dostałem odpowiedzi czy skanuje pliki “.rar”

I ten i ten skanuje tylko pobaw się w ustawieniach skanowania bo nie jestem pewien czy mają domyślnie taką opcje ustawioną. Napewno skanują takie pliki oby dwa

oky dzięki. naprawde mi pomogłeś.i powiedź mi który byłby wydajniejszy na komputerze Intel core 2 Duo E8500 (3,16GHz) 4GB ram DDR3 1600MHz?? co??

Kaspersky napewno skanuje archiwa rar. dodatkowo w opcjach można ustawić żeby skanował nawet te zabezpieczone hasłem

YY żarty? Na taki komp to nie ma znaczenia, lepsza Gdata.

A są jeszcze programy, które nie skanują plików skompresowanych? ha ha ha chyba z 1980 roku ? :wink:

To dziś norma…

Kasperski najnowszy ma taką zaletę że jak pobierasz jakiś plik z internetu to odrazu skanuje po pobraniu automatycznie ten najnowszy i sam nie musisz przynajmniej ja tak mam z MF 3