Czy Kasperski lub G Data skanują pliki ".rar"

(Mateusz95 11 22) #1

Mam zamiar kupić G Data'ę lub Kaspersky'ego i niewiem czy te programy usuwają złośliwe oprogramowanie z plików ".rar"?? czy ctylko je wykrywają tak jak to robi Norton?? Chodzi mi o najnowsze wersje

kaspersy-ego i G Data-y. Prosił bym o ak najszybszą odpowiedź. Z góry dzięki.

(Dawiddek55) #2

Raczej tak, ale jakie to ma znaczenie? Jak wykryje ci wirka w .rar. wchodzisz w lokalizację, i usuwasz archiwum, trwale, i po problemie :wink:

(Frog) #3

Czy ktoś pytał co polecasz?

OT - kosz.

(Mateusz95 11 22) #4

tylko są takie pliki jak (ustawienia lokalne) do których nie mam dostępu a tam u mnie często wchodzą wirusy. ale nadal nie dostałem odpowiedzi czy skanuje pliki ".rar"

(MariuszListecki) #5

I ten i ten skanuje tylko pobaw się w ustawieniach skanowania bo nie jestem pewien czy mają domyślnie taką opcje ustawioną. Napewno skanują takie pliki oby dwa

(Mateusz95 11 22) #6

oky dzięki. naprawde mi pomogłeś.i powiedź mi który byłby wydajniejszy na komputerze Intel core 2 Duo E8500 (3,16GHz) 4GB ram DDR3 1600MHz?? co??

(gruby1974) #7

Kaspersky napewno skanuje archiwa rar. dodatkowo w opcjach można ustawić żeby skanował nawet te zabezpieczone hasłem

(Porchekarera) #8

YY żarty? Na taki komp to nie ma znaczenia, lepsza Gdata.

(Hoina) #9

A są jeszcze programy, które nie skanują plików skompresowanych? ha ha ha chyba z 1980 roku ? :wink:

To dziś norma.....

(Tibia Ots00) #10

Kasperski najnowszy ma taką zaletę że jak pobierasz jakiś plik z internetu to odrazu skanuje po pobraniu automatycznie ten najnowszy i sam nie musisz przynajmniej ja tak mam z MF 3