Czy kaza działa jak mam kerio firewall prosesional

Tak pewnie ze ssciagalem juz kiedys przez kaze.

Aktualne sciagam przez BitComet :slight_smile:

W porządku. Zróbmy tak. Daj loga z programu HijackThis do działu Bezpieczeństwo. Jak to uczynić, masz TUTAJ

I powiedz - jakie masz oprogramowanie antywirusowe oraz firewalla (oprócz Kerio, jeszcze ten systemowy?)

Nie umiem tego zrobic:((((((((((((((((((

Zainstalowałem tego HijactThis.

Screen = log?

Jak mi wyskakuje ten błąd to nacikam na klawiaturze Print Scrn nastepnie otwieram painta i za pomoca klawiszy ctrl + v wklejam to i zapisuje np: na pulpicie i to zajmuje mi np: 2,88mb:(

Dlaczego?

Zainstalowałem nowa kaze i takze nie dziala

Złączono Posta : 22.08.2005 (Pon) 18:17

ok juz zrobiłem i wkleiłem :smiley:

ale ejstem ciemny o boze mam nadzieje ze sie nie wkurzyles na mnie squeet jestem Ci winny skrzynke browara :smiley:

Złączono Posta : 22.08.2005 (Pon) 18:23

Mam Nortona 2005 i kerio nic poza tym a loga juz wkleiłem

Wielkie dzieki !!

To jak zapisujesz, to pod nazwą pliku masz typ - rozwiń tą listę i wybierz rozszerzenie gif

I spróbuj wkleić…

Skoro BitComet działa, to znaczy że jednak masz p2p wolne…

Ale piszesz mi tak:

Którego firewalla wyłączyłeś - mniemam, że Kerio , bo tego z sp2 poleciłem Ci wyłączyć już dawno.

Systemowy był wyłączony a wyłączyłeś Kerio?

Grzebałeś coś może przy konfiguracji tego programu, że przestał działać?

Tego SP2 juz dawno wylazcylem tak jak pisale wczesniej.

Takze wylazcylem kerio i zaraz wyskoczylo mi pytanie odnosnie kazy czy chce dopuscic i kliknalem ze chce dopuscic.

Zanim przeczytasz ciąg dalszy tego posta - wyłącz BitCometa i sprawdź, czy działa Kazaa

I napisz!

A teraz powiedz mi jeszcze - gdzie na forum jest Twój log, bo jakoś nie mogę go wyłapać… Daj tutaj linka do niego…

Teraz zrobimy tak:

odinstaluj Kerio Personal Firewall , wyrzuć jego katalog z dysku - domyślnie jest to C:\Program Files\Kerio. Zrestartuj teraz komputer i zobacz, czy działa Ci ta nieszczęsna Kazaa

Masz Nortona, więc przez tą chwilę nic Ci się nie stanie.

Sprawdź, czy działa i napisz tu!

Problem rozwiazany!

Przy baaaaaardzo duzym udziale urzytkownika squeet ktoremu bardzo dziekuje ! ! !

P.S. zeby wszyscy ludzie byli tacy jak ten człowieczek to swiat był by inny:-)

Pozdro i jeszzce raz wielkie dzieki