Czy kiedyś coś wygraliście? (nie tylko w wortalu)

(Utrivv) #1

Witam wszystkich.

Znowu nic nie wygrałem :frowning:

Ale 9 lat temu udało mi się w "konkursie" w markecie wygrać mini wieżę Philipsa.

A wam? Udało się coś wygrać?

Fiesta twierdził tu kiedyś że w samych konkursach na wortalu wygrał dziesiątki programów?

Może to tylko ja mam takiego pecha :)?

(BiałyPL) #2

Nie mogę powiedzieć, że nic nie wygrywam. Ale dzieje się tak dzięki vortalowi. Polowania na licencję wymiatają :smiley: A tak po za tym to nic. :stuck_out_tongue:

(zaklik) #3

3x w dobreprogramy :smiley: . Rok temu w konkursie urodzinowym Microsoft Habu , potem jeszcze 2x z polowania na licencję :S

Czapeczke Microshitu z centrumxp

mp3 z 3bitów

to by bylo chyba tyle

(Utrivv) #4

W sumie polowanie na licencje trudno nazwać konkursem :slight_smile: w końcu to nie zupełnie los prowadzi do wygranej :slight_smile: ale tym bardzie gratz :slight_smile:

(Daniel Jk) #5

Na dobrych programach jeszcze ani razu nic nie wygrałem, ale za to udało mi sie kiedyś wygrać 60 batonów w promocji MARS, SNIKERS itp.

(Drobok) #6

ja nie wygrałem nic :frowning: , ale mam nadzieje że w tym życiu coś mi się jeszcze trafi :slight_smile:

(Goodprogram) #7

bo był modem

wygrałem w zeszłym roku koszulkę

(Paweł3779) #8

Ja nic nie wygrałem. :frowning: Może kiedyś się uda. :wink:

(Feelek3) #9

a ja nigdy nic nie wygrałem :stuck_out_tongue:

(Manian) #10

Ja wygrałem raz, kupiłem Big Milka i na patyczku pisało ze mam drugiego za free :slight_smile: Skakałem z radości.

A raz miałem szczęście i rozmawiałem z Robertem Kubica na Pit Lane Park 2007 z Warszawie, mam smycze z tej imprezy oraz inne gadżety i ogólnie to niezapomniane wrażenia, nigdy takich nie miałem jak właśnie po PLP. Za rok znowu Bemowo będzie moje :slight_smile:

(Kubakuderski) #11

Ja nigdy nie miałem szczęścia do losowań... co wygrałem kiedykolwiek to tak...

• 10zł w totolotka xD

• pare Bigmilków

• mp3 w konkursie na logo czegośtam

• klawiaturę i koszulkę dp za photosyntha

• brelok do kluczy w jakimś markecie :slight_smile:

i jeszcze 3 licencje na polowaniach...ale to się chyba nie liczy

(freyah) #12

*W totka kiedyś skosiłam 300 zł ( ostatnio to tylko jakieś groszowe sprawy- 8, 16 zł)

*kupa książek za krzyżówki

*filiżanka z kawy Prima

*minutnik z Delmy :stuck_out_tongue:

*Big Milki też

Pewnie coś jeszcze, ale nie pamiętam. Głównie jakieś drobiazgi.

(pakeroso) #13
  • 100zł. w loterii

• radiomagnetofonik w głosowaniu

• kilka płyt i kaset z radia

• auto Jeep Cherokee Sport z papierosków 8)

no i pewnie coś by się jeszcze znalazło :slight_smile:

(Raiden77) #14

JA wygrałem całkeim niedawno w konkursie Microsoftu Windows Vista Ultimate. Już opchnięty na allegro :wink:

(johny b) #15

@Pakeroso

Gratuluję tego Jeepa :slight_smile:

Ja wygrałem parę razy Big Milka i 20g paczkę Frito Lay's :D. No i pamiętam, że kiedyś tam w podstawówce wygrałem okulary do pływania. : >

(SeBoLaS) #16

Wygrałem program do nauki angielskiego EDGARD Profesor Henry Słownictwo Poziom 1&2 na instalki.pl ale zaraz go sprzedałem :smiley:

(Żółta`Ciżemka) #17

Moja największa wygrana to Konkurs na gry-online.pl -dużo tam ich jest. Dokładnie wygrałem edycję kolekcjonerską King's Bounty legenda (dużo dziwnych rzeczy tam jest- skórzany bukłak, przecinak do papieru itp.) A do tego 1,3 metrowy miecz(1,5 ręczny) robiony na zamówienie z wyrytym logiem king's bounty- (zdziwiłem sie bo bardzo ciężki jest) szkoda tylko że go nie zaostrzyli :wink:

A do tego raz wygrałem na zakałdach w sts 30zł i już :smiley:

(Setjuniorhigh) #18

Oprócz polowań na licencje na dp, to w konkursie gamikaze, nagrodę pocieszenia, kubek, kilka breloków i smyczy ^^,

Mam nadzieję że kiedyś mi się poszczęści i wygram coś lepszego :smiley: