Czy komp bedzie widzial nowy HDD?

Mam dwa kompy,jeden staruszek ale ma dobry(niedawno kupiony) HDD i chcialbym go przelozyc do nowego kompa.Oczywiscie ustawiam zworki w nim na jako podporzadkowany ,ale mam pytanie tego typu,czy nowy komp go rozpozna i czy nie strace danych z tego HDD,a mam duzo tego na nim i nie chcialbym ich stracic.

Pozdrawiam serdecznie :lol: :lol: :lol:

Ile komp ma lat? Jeżeli jest faktycznie stary to nie rozpozna (4-5lat). Ja kiedys do swojego kompa (starego) zakupiłem HDD (80gb) i niestety udało sie go oszukać jedynie na 40gb :smiley: To o ile wiem, zależy od płyty głównej, pare lat tat temu takie dyski były morzeniem wiec po prostu ich nie rozpoznają ;)Wątpie, żeby rozpoznał cały dysk :confused: Ile ma gb??

Bażant polecam lekcje z czytania ze zrozumieniem. Kolega chce przełozyć dysk ze starego kompa do nowszego. I co ty tu piszesz że mogą być problemy z rozpoznaniem dysku. Jak stary rozpoznawał to nowy chyba tym bardziej będzie co?

MALIBU przekładaj spokojnie, nic się nie stanie :slight_smile: Danych nie stracisz, byle tylko komp odpalał system ze swojego dysku a nie z tego co który podepniesz

Dziekuje za odpowiedz.Moj nowy komp ma okolo roku ,jest na plycie Asus P4SD-LA i obecnie ma zainstalowany dysk 160 a ten ktory chce zainstalowac ma 80 giga.Takze mysle ze kolega Faral ma racje ,obawialem sie tylko bardzo o ta utrate danych.I za odpowiedz serdecznie dziekuje.

Pozdrawiam :smiley: :smiley: :smiley: