Czy kontakty w Tlenie

Czy kontakty w Tlenie… pozostają od razu wyeksportowane na serwer, automatycznie po dodaniu nowej osoby do kontaktów :?:

tak

Dzięki za odpowiedź. Bo właśnie szukałem, i nei mogłem znalexć funkcji eksportowania kontaktów z tlena na serwer. Swoją srogą to jest super rozwiązanie! :smiley:

Dzięki za szybką odp. :slight_smile:

W przeciwności do GG gdzie liste trzeba eksportować

Kolejny minus GG ujawnił się :stuck_out_tongue:

Często osoby, które nie wiedzą o możliwości kopiowania kontaktów na serwer gg lub kopiowania ich w inne miejsce, np. po formacie denerwują się i tracą je. Często tak bywa. A tlen wprowadził ułątwienie dla osśób nie za bardzo obeznanych w tym programie. :smiley:

Z gg miałem kiedyś taki bajer, że po zaimportowaniu z serwera po reintalce wgrały się tylko nazwy na liście - bez numerów. :lol:

Jeśli czepiasz się literówek, to małe sprostowanie dla mniej pojętnych

reintalka = reinstalka :smiley:

Czynność nr 1 - instalacja gg

Czynność nr 2 - importowanie listy kontaktów z serwera gg, na który wcześniej zostały wyeksportowane

Efekt - Na liście znajdują się wszystkie osoby, które były tam przed eksportem.

Czynność nr 3 - klikamy PPM na osobę i wybieramy ‘edytuj’ i widzimy, że wszystkie dane poza ksywą się ulotniły.

Czynności pośrednie ze względów lenistwa zostały pominięte. :lol:

No cóż, zawsze może się zdarzyć, że nie zrozumiesz. :evil:

Post OT :arrow: Kosz

Niekoniecznie, ale Twój post jest już nadmiarem :twisted: , więc OT :arrow: Kosz

Pozdrawiam :okulary:

:shock: Dla mnie to nie minus, że od użytkownika więcej zależy :!: Za niewiedzę się płaci, więc to nie argument, że ““sobie formatują i tracą kontakty””. Ja np. nie chcę mieć na serwerze “na stałe” swoich kontaktów i dla mnie ta opcja jest bardzo ciekawa i wykorzystuje ją jedynie, gdy jest mi potrzebna. Poza tym sam sobie tworzę kopię bezpieczeństwa tak ważnych danych.

Pomimo radości post OT :arrow: Kosz

BTW… W Tlenie też można sobie ręcznie eksportować, ale tylko na dysk - z tego co się zdążyłem zorientować. NA serwer, to z tego co napisał fiesta , to “automat”.

Oczywiście, to nei żaden argument!

Za niewiedzę się płaci…

Ale dla tych niewiedzących, i nieobytych z tematem… :?

Dokładnie.