Czy ktoś mi pomoże-lapek nie wykrywa urządzeń bluetooth

Witam szanowne grono. Problem dotyczy lapka hp dm1,bluetooth działa ale laptop nie wykrywa innych urządzeń.Urządzenia wykrywają lapka ale nie da rady sparować tego.Problem wystąpił po reinstalacji systemu win 7 HP na win 7 ULTIMATE. Mam zainstalowane wszystkie sterowniki i programy ze strony hp i nic. Odinstalowałem moduł i zainstalowałem ponownie i nic. Reinstalowałem sterownik-też nie pomaga. W usługach obydwie funkcje dotyczące bluetooth są włączone na automatyczne. ](*,) RATUNKU! !!

Kłaniają się ustawienia-w module bt masz włączone znajdowanie lapka.Ale czy telefony są włączone by je lapek mógł widzieć.

oczywiście że są włączone :smiley:

No to lapek widzi te telefony-tak.

Nie możesz je sparować z lapkiem-tak.

A kod wpisałeś z lapka do telefonu-tak.

Zatwierdź w telefonie kod z lapka- powinno być po bólu.

Własnie chodzi o to że lapek ich w ogóle nie widzi

A w managerze urządzeń nie masz czasem ostrzerzenia o braku sterownika.Ewentualnie w panel sterowana urządzenia i drukarki-ostrzeżenie przy ikonce BT.

W panelu nie ma żadnych ostrzeżeń jest informacja że bluetooth pracuje prawidłowo i wszystkie sterowniki są aktualne. Każde urządzenie bluetooth widzi mojego laptopa,a laptop niestety nie widzi nic. Nie można ani wysłać plików do laptopa ani dokonać parowania ani dodać do laptopa urządzeń ponieważ ich nie wykrywa w managerze dodawania urządzeń. ](*,)

Może pozaznaczaj wszystkie ptaszki w karcie BT.Włącznie z kontrolą skypa.Jak to nie podziała to ja nie mam pomysła.Chociaż też mam lapka HP.