Czy ktoś na forum używa IE?

Użwam tylko w przypadku gdy jakaś stronka nie działa pod FF

:mrgreen:

Kiedyś używałem IE ale po jakimś czasie odkryłem potencjał FF i teraz tylko tego używam. Nawet mojego ojca udało się do niej przekonać a on nie lubi zmian. Więc to znaczy że IE ma poważnego konkurenta i powoli schodzi na psy. Więc jednym słowem odpowiedź na pytanie: nie.

firefox4vy.th.jpg

Dokladnie to samo co ja :smiley:

Ja używam Opery. IE jak nie chce działać jakaś strona. :stuck_out_tongue:

A jak to teraz czytam to razem 70 głosów.

A pytanie interpretujcie jak chcecie.

Złączono Posta : 08.06.2006 (Czw) 16:23

Swoją drogą przyznam, że gdzieś 2 lata temu zapierałem się rękami i nogami, że nie zmienię IE na coś innego ;). Aż w końcu coś mnie tknęło i zainstalowałem FF, i odkryłem, jak to już było nazywane, “potencjał FF”. Zacząłem używać FF. Do czasu. Do czasu, aż zobaczyłem Operę. No i mam ją do dziś…

ja używam i jakos nic nie łąpię :stuck_out_tongue: co to sie wytworzył za stereotyp że IE to syf i że wpuszcza wirusy itp. :x niestety przed tym was nie uchroni nic … :stuck_out_tongue: chyba program antywirusowy :stuck_out_tongue:

W każdym kłamstwie jest zawsze ziarnko prawdy, czy jakoś tak.

(“A widział pan kiedyś taki groszek?”).

Zresztą --> http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=8&a=24

Złączono Posta : 08.06.2006 (Czw) 16:37

I jeszcze firewall, antyspyware, antyadware, regularne aktualizacje, et cetera…

Od bardzo, bardzo dawna używam Opery, IE wcale :slight_smile:

Czasami używam badzIEwia …

Precz syfem!! Przez 2miesiace od założenia neta korzystałem z niego. Póżniej korzystałem z avant browsera a w grudniu pojawił sie firefox i jest ze mna do dzisiaj…

Ja używam do Windows update i jak sie jakaś stronka nie chce otworzyć.

Co proszę? Przecież już wyszła wersja 1.5.0.4 !!

Wasacz

Chodziło pewnie o pojawienie się na komputerze. :wink:

Niech Autor tematu skonretyzuje to, czego chciał się dowiedzieć, bo nawet używanie raz na jakiś czas tej przeglądarki (rzadko) można określić “używaniem”…

Już pisałem, żeby każdy odpowiadał tak, jak mu dyktuje sumienie. Chociaż muszę przyznać, że przed słowem “używasz” miałem jeszcze dodać jedno: “zwykle”. Ot, po prostu za dużo masła. Wybaczcie.

Zatem, ankieta została poprawiona :slight_smile:

Ja używam IE i czasem Firefox’a.

Czasem IE jak FF nie działa albo coś :stuck_out_tongue:

Używam Opery . Ale np jak pisze na SB to jade przez IE bo w Operze cos sie wali :lol: