Czy ktoś się włamał na pocztę?

(Dejavu93) #1

Używam codziennie poczty, loguję się przez poczta.interia.pl. Nie posiadam programów pocztowych itp. Miałem około dwa tysiące odebranych wiadomości i 9 starych, nieodebranych maili sprzed co najmniej dwóch lat. Przed chwilą zalogowałem się na pocztę i zobaczyłem, że zamiast 9 nieodebranych wiadomości mam tylko 1 nieodebraną wiadomość, a na pewno tamtych starych maili nie przeglądałem.

(struart) #2

Poczta googla pozwala sprawdzić “billing” połączeń z Twoim kontem nie wiem jak interia.

LE: Da się :slight_smile:

http://info.poczta.interia.pl/pomoc/artykuly,1583328,jak-sprawdzic-statystyki-konta

(Dejavu93) #3

Dzięki za odpowiedź :)!

Sprawdziłem i zgodnie ze stanem faktycznym, pokazuje że w ogóle wejść przez POP3 nie było - ani jednego. W zalogowaniach przez www mój adres IP, host i prawidłowa godzina zalogowania - wszystko się zgadza.

Pytanie w takim razie jakie mogą być powody, że tamte maile zniknęły? Czy w sytuacji kiedy te “billingi” nie pokazują innej aktywności niż moja własna można wykluczyć czyjąś ingerencję(włamanie)? Bo jedynie to mnie interesuje, czy można wykluczyć ten powód, jeśli tak, to wystarczy i wnikać dalej nie trzeba :slight_smile:

(birbag) #4

http://info.poczta.interia.pl/pomoc/artykuly,1316138,porownanie-parametrow-konta-bezplatnego-i-platnego

*** Zgodnie z regulaminem usługi dla kont bezpłatnych, wszystkie wiadomości z folderu “Kosz” mogą zostać automatycznie usunięte bez możliwości odzyskania, jeśli czas ich przechowywania w tym folderze jest dłuższy niż 30 dni.

**** Zgodnie z regulaminem usługi, w przypadku braku logowania na konto bezpłatne przez okres 90 dni, cała zawartość konta zostanie automatycznie usunięta bez możliwości odzyskania wiadomości, a konto przejdzie w stan hibernacji.

(Dejavu93) #5

Właśnie rzecz w tym, że oba przypadki nie zaistniały, bo loguję się codziennie, a te wiadomości nie były w folderze “kosz” tylko po prostu 9 nieodebranych wiadomosci w folderze z odebranymi. Nagle zrobiła się tylko 1 odebrana.

Ktoś ma jakiś pomysł jakie mogą być powody?