Czy ktoś to może przetłumaczyć?

Siemka , chodzi mi oto aby ktoś mi to przetłumaczył na polski dokładnie :twisted: :twisted: Takie coś pojawiło misie pos kanowaniu systemy skanerem on-line tym środkowym z z dobrych prodramów , symantech czy jakoś tak , prośba też o wytłumaczenie co to w ogóle oznacza ??

To oznacza iż nie masz zainstalowanego programu antywirusowego z ochroną rezydentną i komputer jest narażony na niebezpieczeństwo.

Zalecane zainstalowanie z darmowych avast lub antyvir lub z płatnych nod32 lub kaspersky.

:o tylko ze ja mam avasta i włączoną ochronę rezydentną :o :x :evil: :!: ?? co to oznacza??

No to widocznie skaner symanteca go nie wykrywa.

Jeśli jesteś pewien że masz avasta i działa on poprawnie to nie masz się czym przejmować. W takim wypadku zignoruj tą wiadomość.

Dla pewności wklej jeszcze loga hijackthis i silent (info w przyklejonych temacie) w tym temacie do sprawdzenia: może jakiś szkodnik ogranicza avasta i dlatego skaner symanteca go nie widzi.

Złączono Posta : 04.09.2006 (Pon) 21:54

silent zaraz będzie

Złączono Posta : 04.09.2006 (Pon) 22:03

, NIE WIEM CO TO JEST AJU MOŻESZ MNIE OŚWIECIĆ

Logi są czyste :slight_smile:

Ja Cie oświece - jest to wpis od nVidii :slight_smile:

W rejestrze jest wirus typu Malware, czyli uporczywa gnida wygląda też na to że jest tam troche bałaganu po niepełnym odinstalowaniu, ale to już lepiej odpuścić.

a dokładniej to co jaki wirus, skąd to wiesz bo pozostali nie zauważyli, czym można uporządkować ten rejestr, podaj po czym poznałeś

musiał byś dokładnie wiedzieć co używasz w systemie. Wydaje mi się że tych wpisów jest duużo. Skad wiem miałem doczynienia z “serwis packiem” wirusów ostatnio o wdzięcznej nazwie crack.exe ponadto używam antiwirusa no i troche się w to wgłębiam.

O4 - HKCU…\Run: [Malware Sweeper]

C:\PROGRAM FILES\MALWARESWEEPER.COM\MALWARE >>usuń i znajdz element docelowy.

Przecież to nie jest żaden syf tylko program do ochrony kompa.

:arrow: http://www.pobieralnia.pl/plik-1732-mal … 1.0.2.html

gościu malware seeper to ja miałem kiedyś taki prgram do wyrzucania malware , ale sie nie sprawdzał i odinstalowałem , wiesz napewno , ze to malware??

Skoro odinstalowałeś i już go nie ma, to usuń ten wpis razem z folderem:

Przeczyść rejestr (polecam do tego jv16 PowerTools 1.3.0.195)

a ten program to jest bezpieczny nic potrzebnego nie zniszczy jak on działa

no to masz niepotrzebne wpisy w rejestrze usuń to. rzeczywiście chyba się niesprawdzał nigdy nie słyszałem o czymś takim . :o

Jezeli tak samo się nazywa ten wirus-właśnie no dobra to jest w porzadku.

Wpis jest ściśle związany z programem Malware Sweeper. Jeżeli owego programu już nie posiadasz (a napisałeś, że się go pozbyłeś), to wpis możesz usunąć i folder, który możliwe że znajduje się jeszcze na Twoim komputerze :slight_smile: