Czy ktoś wie co z przespieszeniem chello?

(Michalkarasek) #1

Mam 2 mega, ale według nowej usługi powinienem mieć już 4. Minął miesiąc i dalej nic. Do kiedy mają zakończyć zmianę prędkości obecnym użytkownikom. Czy może wystarczy do nich zadzwonić i się przypomnieć.

(art678) #2

To zależy od abonamentu (standard czy promocyjny). U mnie jest promocyjny więc raczej mi się nic nie zmieni.

Przez jakiś czas na stronie chello widziałem formularz do przejścia na nowe prędkości. Teraz go nie widzę.

(Michalkarasek) #3

No ja posiadam na czas niekreślony bez żadnych dodatkowych bajerów sam internet więc wydaje mi się że jest to standardowy. a co do tego formularza to też nie widzę czegoś takiego. wydaje mi się że będzie trzeba zadzwonić i zrobić dym. drugie orange jak się nie nadzwonisz to nie dostaniesz a kasę płać

(Jado2) #4

Ech, ślepotki...

https://ramki.upc.pl/szybsze_chello_wip/index2.php

(art678) #5

Mnie to i tak nie dotyczy więc nie szukałem zbyt uważnie :stuck_out_tongue:

(Michalkarasek) #6

a ja coś wam teraz powiem, po pierwsze wielkie dzięki jado, ja osobiście długo przeglądałem ich stronę i nie mogłem czegoś takiego znaleźć.

A teraz druga rzecz najważniejsza, co do walenia ludzi w balona to miałem rację, a dlaczego już mówię. Otóż dzwoniłem pierwszy raz do obsługi to mówią mi że to się zmieni automatycznie, czekałem z 2 miechy i nic. Więc dzwonię drugi raz ale tym razem pan z obsługi powiedział mi że zmiany nie dotyczą osób z umową na czas nieokreślony, co z kolei jest czystą nie prawdą bo na ich stronie widać jak byk że zmieniły się wszystkie warianty, a w moim przypadku nawet cena spadła :? .

Więc już dałem się 2 razy zrobić w balona i przestrzegam innych uważajcie co wam mówią bo oni najzwyczajniej kłamią :^o