Czy ktos wie czemu wywala mi gg po wyl. i wl.mam viste

wywala mi gg na viscie. musze brac kompa na wstrzymanie.nie moge go wylaczac

może uruchom w trybie zgodności

bo gy gy nie jest na vistę :?

zobacz w trybie zgodności z xp może będzie działać tak jak powinno

mi gygy też na viscie wywala co jakis czas :?

andrzej19751220 nazwij temat konkretnie, używaj polskiej pisowni i pisz zrozumiale. Popraw to, inaczej temat wyleci.

Czy o to pytał autor.

Powstrzymuj sie od pisania OTów.

Kosz

Narazie można gg zastąpić Aqq też obsługuje sieć gg a jest lepszy na Viste. :slight_smile: Koledzy mają racje gg narazie nie jest na Viste :shock:

Mozesz napisac cos więcej ?

Jaki błąd ?

Jaką masz wersję GG ?

Podaj dokładny build.

Po co ? Nie ma takiej potrzeby, najnowszy build już jest bardzo dobrze kompatybilny z Vistą .

andrzej19751220

Masz Vistę 32, czy 64 Bit ?

Bzdury wyssane z palca, polecam kontakt z autorami GG, ostatni build jest w pełni kompatybilny z Vistą .

Nie wiemy, nie wypowiadamy się w tematach technicznych. :evil:

Co twój post wnosi do tematu ??

Poczytaj konkretnie temat, i albo odpowiadasz na zadane pytanie, albo wcale, potem sie dziwią wszyscy,dlaczego w temacie o Forum poruszane są tematy typu burdel w działach na forum :twisted:

Nie umiesz pisać i odp. na temat, to nie wypowiadaj się , bo wcale nie pomogłerś autorowi tematu, który nie pytał się jaki program zamiast gg polecacie , zacznijcie czytać w końcu pytania autora tematu dokładnie, a potem zdziwko, że 99 % społeczeństwa , to analfabeci :?

Nie dziwię się tych opini, połowa ma problem z czytaniem, a prawie kolejna połowa ma problem ze zrozumieniem tekstu czytanego, nikomu na siłę ni epomagacie, zamiast nabijać posty, nic nie piszcie :twisted:

Bo i tak nie pomagacie autorowi topicu :roll:

Nikt się nie pytał, który program jest tu lepszy na vistę, a

powtarzam, odpowiedź na temat albo wcale :twisted:

:hahaha:

żal.pl , proszę Cię nie wypowiadaj się na tematy techniczne ani Visty, ani programów współpracującyc z Vistą, nie znając ich, albo czytając jakiś bredni na necie, bo jesteś w błędzie :twisted:

Ludzie robicie tylko metlik autorowi tematu, żal mi was wszystkich :frowning:

Wmawiacie że gg nie pracuje na viście , a to brednia, program już w 100 % kompatybilny

aero nie na darmo żeś nabił tyle postów. A poza tym andrzej19751220 nic nie napisał o tych sprawach “technicznych” więc zawsze można znaleść alternatywe komunikatora.

O które autor tematu nie prosił :twisted:

To nie jest nabijanie postów, dla mnie licznik na forum może zostać wyłaczony, bo mnie to wali ile mam postów, chcę pomagać innym, po to na forum jestem, a to że mam tyle postów, nie jest oznaka nabijania ich :twisted:

Skoro trole wypowiadają się w tematch, o których nie mają pojęcia, to nie mój problem .

Gadu gadu, które obecnie dostępne jest na stronach producenta programu, jest w pełni kompatybilne z windows Vista, wiec skończcie pisać, polecam aqq, i inne pierdoły.

Albo piszecie na odpowiedź autora albo wcale :twisted:

Bo póxniej autorowi tematu robicie pranie mózgu, i sam już nie wie co jest prawdą a co nie, bo jeden mówi to , drugi to, przykład

:

Pleciecie że gg nie jest kompatybilne z vistą, nie działa prawidłowo, a ja mówię , że gg jest w pełni kompatybilne z Vistą , i co ?

Postawcie się na miejscu autora tematu, moje słowa przeciwko kilku userów, którzy wypowiedzieli się w temacie, nie mając w ogóle pojecia o tym, więc autor tematu zaufa chyba wiekszości a nie mniejszości ?

Co bedzie błędne, więc skończcie pisac w tematach, na których się nie znacie :twisted:

Robicie szkodę tylko i wyłacznie autorom tematów, którzy skoro założyli na forum temat, nie znają się na rzeczy :twisted:

A wy im wmawiacie wyimaginowane bzdury.


andrzej19751220

Powiedz jaki masz build gg, i jak objawia się to “wywalanie gg”

Może producent GG podaje że ich program jest w pełni kompatybilny z Vistą, ale czy do końca ? U mnie GG często gubi swoje parametry np. po załadowaniu systemu muszę konfigurować go od nowa podając numer GG i hasło nie zawsze tak jest, ale dość często. Posiadam GG 7.7 bulid 3669

Tia …

To nie oznacza od razu , że wina leży po stronie GG :slight_smile:

Masz włączonego Defendera ? 8)

I jeszcze inne zapytanko, masz właczone UAC ?

Posiadam antywirusa Kaspersky internet security, Defender jest wyłączony

UAC też wyłączony :slight_smile:

Niektóre programy działają nie prawidłowo przy wyłaczonym UAC na Viście, proponuję właczyć to, i sprawdzić jak teraz GG bedzie się zachowywało, dwa

jaką wersję i jaki build ?

KIS 7.0.0.125

Z nim nie powinno być problemu, włącz UAC testowo, i zobacz czy problem z gg dalej występuje :slight_smile:

Szczerze to dziwi mnie ten problem. Ja posiadam Windows Vista Home Premium i gg chodzi mi bez problemu. Wersja mojego gg to 7.7.0[build 3445]. Ale swoja droga kazdy komputer jest inny wiec nie wiem co Ci poradzic. Wiedzcie tylko, ze gg moze dzialac na Viste.

U mnie działa taki sposób.Odinstaluj GG następnie zainstaluj najnowszą wersję ze strony GG.Po instalacji i wprowadzeniu danych (numer i hasło) ściągnij lub dodaj kontakty.Następnie odszukaj plik archives.Jest gdzieś w moich dokumentach w folderze GG.Plik skopiuj sobie w inne miejsce.Teraz na pasku zadań w GG kliknij Połączenia i Archiwum.Wyskoczy okienko archiwalnych rozmów.Teraz także kliknij Archiwum i Importuj.Znajdz przeniesiony plik i uruchom.Powinno działać

A nie wiecie jak zmienić domyślną ścieżkę plików użytkownika w Gadu-Gadu? inną niż C:\D & S\user\Gadu ??