Czy ktoś wie o pracy przez internet :P

Siema!!

Chciałem się WAS zapytać czy znacie jakieś sposoby na zarabianie kasy w necie ?? trochę przeglądałem stron na ten temat, ale nic ciekawego nie znalazłem. Nie dawno korzystałem z programy eurobarre ale sorry bardzo przez miesiąc roboty zarobiłem 4 zł (na polskie licząc), no to za takie coś to dziękuje

Znacie jakieś dobre sposoby ??, gdzie można szybko i w krótkim czasie uzbierać trochę kasy ??

Dzięki za odpowiedzi

Eee… z tego co ja wiem to nie ma :smiley: bo tak to by każdy pracował przez neta :stuck_out_tongue:

nie no musi jakiś być sposób. :frowning: :frowning:

Polecam parkowanie domen.

Edit: Google AdSense, AdWords.

Temat założony w sobotę:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=134939

Po co kolejny ??

Bardzo elokwentny wywód :stuck_out_tongue:

Oczywiście że są, ale z reguły jest to nabijanie ludzi w butelkę, a zarobki rzędu kilku czy kliku-nastu złotych miesięcznie

A ja mam pytanie dotyczące eurobarre.

Czytałem trochę o tym i ludzie mówią że oni na prawdę wypłacają kasę, ale

czy czasem ten ich programik nie instaluje ze sobą jakiegoś wirusa ??

wacek niee nie istaluje

Złączono Posta : 19.02.2007 (Pon) 23:17

eeee nie rozumiem o co chodzi :slight_smile:

Jeżeli jesteś webmsterem to umieść reklamy na stronie i za każde kliknięcie dostaniesz 4gr a jak dojdziesz do 50zł dostaniesz wypłate. Jeżeli to Cie satysfakcjonuje to zapraszam tu.

Btw. Też mam Eurobare od lipca i mam już 8 euro :smiley: wolno się zarabia, ale zawsze kasa za nic :wink:

Pzdr.

mASTEr

k-9 http://www.Google.pl/AdSense/

Zmień tytuł na konkretny używając funkcji icon_edit.gif

Inaczej temat poleci do śmietnika.

Mam jeszcze jedno pytanie w związku z eurobarre.

Gdy zarobie już ileś tam :slight_smile: to muszę te pieniądze przesłać.

O ile się nie mylę eurobarre umożliwia przesłanie pieniędzy na PayPal (o ile dobrze mi wiadomo możliwość przelania na e-gold została zlikwidowana) oczywiście wszystko jest w euro

I teraz żeby mięć swoje pieniądze musiał utworzyć konto na PayPal

Ale na co mi to konto i kasa skoro wszystko jest w euro?? !!

Idziesz do kantora i ci wymienia na zł. hehe

Chyba raz poprę moderatora. Temat może być: Czy ktoś wie o pracy przez internet?

aaaaaa znacie jakieś stronki z zleceniami ??

Interesuje mnie np, tworzenie szablonów wizytówek

Fotografia, i tłumaczenie prac z polskiego na anglika i odwrotnie :slight_smile: