Czy ktos zna taki sposob?

NO WIEC na forum ktos mi podał chwila nie pamietam jaki nick ale mniejsza z tym taki sposob na zwiekszenia ram wpisac to w notatnik Mystring=Space(80000000)

czy ktos zna ten sposob ? nie zebym nie ufała tej osobie ale chce sie upewnic :? Czy czasem ktos nie bedzie miał dosteu do mojego kompa :mrgreen:

Witam,

chodziło Ci o ten post ??

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=129786&highlight=mystring

Następny razem polecam wyszukiwarkę :slight_smile:

przeciez chyba widzisz ze go załozyłam nie ? :stuck_out_tongue: chce sie upewnic ze tak sie da !

Dobra dobra,

zagalopowałem się, muszę poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem tekstu :stuck_out_tongue:

a znasz taki sposob ? :smiley:

To nie jest sposób na zwiększenie pamięci RAM, bo da się to zrobić tylko “fizycznie” dokładając kości pamięci nowe.

Technicznie:

Ten skrypt (bo to jest skrypt Visual Basic) tworzy nową zmienną i próbuje dla niej zarezerwować 76 MB pamięci. Teoretycznie system operacyjny powinien usunąć z pamięci zbędne (nieużywane) aplikacje i przenieść je do pliku wymiany by “zrobić miejsce” dla tego skryptu. A gdy on się zakończy pozostanie więcej wolnej pamięci RAM.

W praktyce trzeba by przeprowadzić testy wydajności, czy ten skrypt zdaje egzamin. Nie jestem przekonany, tak jak większość “optymalizatorów RAM” prawdopodobnie nie robi nic szczególnego. Miejsce zwolnione dla potrzeb skryptu zaraz po jego zakończeniu prawdopodobnie zostanie na nowo zajęte przez coś innego i nie uzyska się żadnego efektu.

weronika1 , chodzi ci tylko o Photoshop. Skoro nie ufasz tej metodzie i masz co do niej wątpliwości, to czy nie lepiej z tego zrezygnować, usunąć photoshop’a i zainstalować inny program? Nie rób zamieszania, jeśli sama nie jesteś niczego pewna. Nie rozumiem, po co kolejny temat.

Lazikarmaly.gif